Екскурсія до школи

2 жовт. 2015
Сьогодні, напередодні професійного свята педагогів, наші дошкільнята були на екскурсії у школі №36.

Сьогодні наші дошкільнята були на екскурсії у загальноосвітній школі №36. Вихованці старшої групи відвідали шкільний музей, спортивний зал, шкільні класи, пройшли по усім поверхам школи та переглянули виставку поробок з природного матеріалу, зроблену учнями власноруч. Маса позитивних емоцій, гарний настрій та бажання прийти до школи знову - це ті висловлювання, з якими діти прощалися з працівниками школи.

Щиро вітаємо колег-педагогів з професійним святом і дякуємо за цікаву екскурсію та чуйне відношення до малюків-дошкільнят!

Більше Фото ми маєте змогу подивитись у фотоальбомі