Екскурсія до школи

22 квіт. 2016
22.04.2016 діти середньої групи відвідали загальноосвітню школу № 36, були присутні на концерті "Юні таланти", де малюки слухали гру на різноманітних музичних інструментах, співи школярів різного віку, від щирого серця аплодували юним танцюристам та відвідали тематичну виставку творчих поробок:"Готувались ми до Великодня". Дошкільнята отримали справжнє задоволення та нові позитивні враження!

Сьогодні діти середньої групи відвідали загальноосвітню школу № 36, були присутні на концерті "Юні таланти", де малюки слухали гру на різноманітних музичних інструментах, співи школярів різного віку, від щирого серця аплодували юним танцюристам та відвідали тематичну виставку творчих поробок:"Готувались ми до Великодня". Дошкільнята отримали справжнє задоволення та нові позитивні враження!