Відкриття нового дитячого садочка!

15 вер. 2016
В нашому районі стало на один дошкільний заклад більше! Це не може не тішити батьків великого мікрорайону "Салтівка" та діточок, що будуть відвідувати садочок. Велика подяка Геннадію Адольфовичу Кернесу, адміністрації міста та району за реконструкцію та відкриття дошкільних закладів. Вітаємо колег-освітян з початком роботи. Бажаємо їм натхнення і плідної праці!

Геннадій  Кернес  відкрив дитсадок на Салтівці

В нашому районі стало на один дошкільний заклад більше!

Це не може не тішити батьків великого мікрорайону "Салтівка" та діточок, що будуть відвідувати садочок. Велика подяка Геннадію Адольфовичу Кернесу, адміністрації міста та району за  реконструкцію та відкриття дошкільних закладів. Вітаємо колег-освітян з початком роботи. Бажаємо їм натхнення і плідної праці!