24 вер. 2023

З Днем Дошкілля України!

Шановні працівники дошкілля! Вітаємо Вас з вашим професійним святом! Бажаємо Вам нескінченного терпіння, адже саме Ви – це перші люди після батьків, з ким діти проводять так багато часу. Саме Ви робите величезний внесок в їхнє виховання. Бажаємо, щоб те, що Ви віддаєте усім дітям, поверталося до вас сторицею. Зі святом!
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

Сьогодні на планеті відзначають Міжнародний день миру
18 вер. 2023

Запрошуємо на вебінар

Центр культури, науки та мистецтва «Харківський будинок вчених» та Громадська організація «Надихай» 19 вересня 2023 о 15:00 год проводять вебінар АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
13 вер. 2023

VІІІ Всеукраїнська акція «Happy Гав для Сірка»

Суть акції: зберіть корм, крупу, іграшки та ліки й передайте зібрану допомогу до місцевого притулку для тварин, зоозахисної організації чи волонтерів.
12 вер. 2023

Запрошуємо до участі

Запрошуємо долучитися до благодійної акції #СміливаГривня зі збору монет від Національного банку України
11 вер. 2023

Освітній проєкт Дія. Освіта

Пропонуємо до уваги освітній проєкт Дія.Освіта, який розробили в Міністерстві цифрової трансформації України Проєкт має онлайн-складову — платформу, де розміщені безкоштовні курси з цифрової грамотності, і офлайн-складову — мережу партнерських хабів цифрової освіти по всій країні, де можна отримати доступ до інтернету та цифрових гаджетів. Мета платформи допомогти українцям розвинути цифрові навички, щоб потужніще проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн.
6 вер. 2023

Як безпечно використовувати онлайн-платформи у навчанні: зустріч із кіберполіцією

6 вересня 2023 року о 14.00 на сторінці МОН у Facebook відбудеться трансляція зустрічі з фахівцями Департаменту кіберполіції Національної поліції України, які розкажуть про безпечне використання онлайн-платформ в освітньому процесі.
4 вер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року.
2 вер. 2023

#Героям_сучасності_2023