3 трав. 2017

Вітаємо з Травневими Святами

Шановні батьки! Вітаємо Вас з Травневими Святами!!! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях.
27 квіт. 2017

Конкурс "Київський район очима юних"

Творчий колектив вихованців нашого дошкільного закладу став переможцем конкурсу "Київський район очима юних" Вітааємо переможців!
24 квіт. 2017

Конкурс "Чомусики"

21.04.2017 у дошкільному закладі пройшов І тур конкурсу "Чомусики". Переможцями стали вихованці старшої групи: Якіна Софія, Степаненко Софія та Станкус Максим. Вітаємо переможців!
18 квіт. 2017

Розвага "Великодній віночок"

18.04.2017 у дошкільному закладі була проведена розвага "Великодній віночок". Діти співали пісень, водили хороводи, грали в народні ігри, подивились ляльковий театр підготовлений вихователями "Пригоди писанки"
13 квіт. 2017

Відкриті заняття для молодих фахівців.

12 та 14 квітня 2017 року у дошкільному закладі проводяться відкриті заняття для молодих фахівців.
10 квіт. 2017

Участь у Всеукраїнському суботнику

8 квітня 2017 року співробітники та батьки дошкільного закладу прийняли участь у Всеукраїнському суботнику по благоустрою рідного міста та території закладу.
4 квіт. 2017

День відкритих дверей.

05.04.2017 у дошкільному закладі відбудеться "День відкритих дверей".
30 бер. 2017

Кампанія з питань пропаганди та збереження психічного здоров'я серед дітей

З 06 березня до 07 квітня (в межах Всесвітнього дня здоров'я) у дошкільному закладі проводиться кампанія з питань пропаганди та збереження психічного здоров'я серед дітей
17 бер. 2017

Музична розвага "День народження Афлатуна"

17.03.17 в дошкільному закладі була проведена музична розвага"День народження Афлатуна". Вогняна кулька з космосу на ім'я Афлатун стала частою гостею у нашому дитсадку. Саме Афлатун, веселий, добрий та кмітливий герой спонукає дітей досліджувати навколишній світ та взаємодіяти з ним. Діти разом з казковим героєм співали, танцювали, читали Афлатунчику вірші.
13 бер. 2017

Конкурс малюнків "Японія очима юних"

З 13.03.17 в дошкільному закладі розпочався конкурс малюнків "Японія очима юних". Запрошуємо всіх дітей та батьків залучитися до конкурсу. Кращі роботи будуть передані на районний конкурс "Київський район очима юних".