14 бер. 2016

День відкритих дверей

15 березня 2016 в дошкільному закладі "День відкритих дверей". Запрошуємо всіх батьків!
12 бер. 2016

Інформація щодо захисту прав дітей.

До Вашої уваги номера телефонів організацій, що надають кваліфіковану допомогу щодо захисту прав дітей.
11 бер. 2016

Вітаємо з Масляною!

Від усієї душі вітаємо Вас з Масляною! Нехай щастя буде повним і ситим, як вареники, а життя сонячним, як млинці на Масляну! Будьте здорові і щасливі самі, даруйте свою любов і радість іншим, і добро вам з торицею повернеться!
4 бер. 2016

Усіх жінок сердечно вітаємо з 8 Березня!

Любі жіночки й дівчата, Ми вітаєм Вас зі святом, І в дарунок зичим Долю, Вічних істин Божу Волю: Щоб були, як та веселка, Любов гріла ваше серце - В день похмурий чи негожий, Сонцем лагідним в морози, Колисковою дитинства, Щастям світлим материнським, Щирістю у кожнім слові Серця повного любові!
4 бер. 2016

Усіх жінок сердечно вітаємо з 8 Березня!

Любі жіночки й дівчата, Ми вітаєм Вас зі святом, І в дарунок зичим Долю, Вічних істин Божу Волю: *** Щоб була, як та веселка, Гріла ніжно ваше серце - В день похмурий чи негожий, Сонцем лагідним в морози, Колисковою дитинства, Щастям світлим материнським, Щирістю у кожнім слові Серця сповного любові!
2 бер. 2016

Шановні батьки!!!

У зв'язку зі святкуванням Міжнародного жіночого дня 8 Березня, дошкільний заклад НЕ ПРАЦЮЄ 07.03 та 08.03.2016. Дошкільний заклад ПРАЦЮЄ 12.03.2016 (субота) за 07.03.2016р.
26 лют. 2016

Зміна рахунків

Шановні батьки! З 29.02.2016 змінено рахунки для надходження коштів: за харчування, платні послуги та благодійні внески!
20 лют. 2016

Благодійна акція "Пластикові кришки".

Маленькі кришечки - велика справа! Усі зібрані нашими малюками та співробітниками кришечки (загалом два пакети і повна пляшка)ми відвезли на пункт прийому. Велика подяка усім, хто долучився до цієї доброї справи!
15 лют. 2016

Вітаємо зі святом Стрітення Господнє!

Свято Стрітення Господнє християни різних конфесій відзначають як данину важливої події: принесення немовляти Ісуса Христа до Єрусалимського храму на 40-й день після Різдва. У храмі Богонемовля привітав праведний Симеон.
4 лют. 2016

Лист до воїнів АТО

04.02.2016 діти старших груп написали листа воїнам АТО, який був переданий до Харківського шпиталю.