1 вер. 2023

Шановні діти, батьки, педагоги!

Вітання начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої з початком нового навчального року
29 серп. 2023

День пам’яті загиблих захисників України

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.
28 серп. 2023

Запрошуємо на вебінар

Вебінар для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, центрів підвищення кваліфікації педагогічних працівників: “Розвиток роботи з дітьми в закладі дошкільної освіти”
24 серп. 2023

З Днем Незалежності!

Неважливо, де ми народилися: в Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми розмовляємо. Тільки одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Зі святом вас! З Днем Незалежності! Слава Україні!
23 серп. 2023

З Днем народження мій любий Харків!

Наше місто! Незламний Харків! З Днем народження!
23 серп. 2023

День Державного прапору України

Офіційно це свято було запроваджене наказом президента України Леоніда Кучми 2004 року. Документ був доповнений наступним президентом Віктором Ющенко, який заснував традицію піднімати синьо-жовтий стяг під час всіх державних свят.
19 серп. 2023

З Яблуневим Спасом

Вітаємо з Яблучним Спасом. Благословення вам та миру бажаємо. Аби рік був вдалим, урожай щедрим, життя медовим.
16 серп. 2023

Cерпневий дайджест «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

Інформативний, змістовний та насичений подіями випуск №3 завершує літо сезонними маршрутизаторами, які налаштовували педагогів на активності, а малятам дарували емоційно-позитивні проживання яскравого та теплого літа!
14 серп. 2023

Зі святом медового спасу!

14 серпня відзначають свято Маковія, або Медовий Спас. З цього дня починається «Спасівка» або Успенський піст, який триватиме до 28 серпня (2 тижні) до свята Успіння Пресвятої Богородиці. Свято Першого Спасу приходиться на період дозрівання маку, тому на Маковея у церквах обов'язково святять мак.
8 серп. 2023

Кіберполіція застерігає від шахраїв

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.