5 серп. 2023

Акція “Серце віддаю дітям”

До кожної дитини ключ знайти, У праці результат хороший мати. Упевнено та творчо до мети йти, З любов’ю серце дітям віддавати.
4 серп. 2023

Про проведення марафону “Присвята рідному місту”

Харків... Місто-герой. Місто інтелекту. Місто натхнення. Місто сили, з яким пов'язані наші мрії, плани та надії. Різний. Рідний. Квітучий. Сучасний. Єдиний. Незламний. З характером. Неповторний. Найкращий... У серці кожного з нас, незалежно від місцеперебування. У кожного з нас є свої причини любити рідне місто та пишатись ним. Водночас саме любов до нього робить нас справжніми харків'янами. З 2016 року у великій харківській родині школярів та освітян є традиція: з нагоди Дня міста зізнаватись у своїх почуттях Харкову, беручи участь у конкурсі “Присвята рідному місту”.
3 серп. 2023

«ВзаємоДія»

«ВзаємоДія» – новий безплатний ресурс із порадами для батьків дошкільнят
1 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.
31 лип. 2023

Липневий дайджест «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

Міністерство освіти і науки інформує, що в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» вийшов липневий випуск дайджесту: «Ініціатива ДоШкіллЯ»!
28 лип. 2023

День Української Державності

У 2023 році Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.
24 лип. 2023

До уваги педагогів!

Перелік навчальної літератури, рекомендованої МОН на 2023/2024 навчальний рік
20 лип. 2023

Поради батькам щодо безпеки дітей

Надзвичайні ситуації завжди пов’язані з високим рівнем стресу та тривоги, але водночас вимагають від людей сфокусованості та зібраності. Мати відповіді на всі питання завчасно неможливо, але добре знати, де ці відповіді можна знайти, щоб створити безпечне середовище для себе та своїх дітей.
19 лип. 2023

ВзаємоДія

«ВзаємоДія» – новий безплатний ресурс із порадами для батьків дошкільнят
18 лип. 2023

Проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи дитячого населення Харківської області в 2023 році

У зв’язку із пандемією COVID-19, а згодом агресією росії проти нашої країни з 2021 року в Україні спостерігається помітне зменшення охоплення дитячого населення щепленнями відповідно до Календаря профілактичних щеплень.