24 трав. 2023

Проєкт «Забезпечення безперевності навчання та розвитку дітй дошкільного віку в умовах кризи в Україні»

Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» створений для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни. Його реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) «Спільно» та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України й Українського інституту розвитку освіти.
23 трав. 2023

День Героїв

Щороку 23 травня в Україні відзначають День Героїв, встановлений на честь українських борців за свободу та незалежність нашої тисячолітньої держави. Це свято є символом непоборності української нації та її жаги до вільного життя на рідній землі.
23 трав. 2023

До уваги батьків та працівників закладу

Щорічне звітування керівника про діяльність закладу освіти
22 трав. 2023

Школа медіаграмотності

Школа медіаграмотності - це міні курс, після якого ви більше ніколи не станете жертвою фейків та інформаційних маніпуляцій. 7 навчальних відео розвінчують найлютіші фейки: про милозвучність української мови, небезпеки від вакцинації та історичні фейки нашого ворога. У кожному відео знайдете практичні інструменти для ваших уроків: покрокові інструкції, креативні вправи та ігри. Прокачайте власні навички медіаграмотності та допоможіть розвинути критичне мислення у ваших учнів та учениць.
21 трав. 2023

День пам’яті жертв політичних репресій

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам'ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом.
19 трав. 2023

Запрошуємо до участі у обласному відкритому лего-фестивалі «GRANI LEGO FEST»

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради проводить обласний відкритий лего- фестиваль «GRANI LEGO FEST»
18 трав. 2023

День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.
17 трав. 2023

Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому".
16 трав. 2023

Журнал "Дошкільне виховання" запрошує на вебінар.

Тема вебінару: Дистанційна освіта для дошкільнят. Дата й час проведення: Чт 18 травня 2023 р., 16:00.
15 трав. 2023

Міжнародний день сім'ї

Сім'я для кожної людини є дуже важливою для життя. Народжуючись на світ, маленька людина набуває маму і тата, а виростаючи обзаводитися власною сім'єю. Сім'я – це не тільки батьки, це ще й улюблені, близькі, а іноді навіть друзі, з якими пройшов вогонь і воду. Звичайно, в традиційному розумінні, сім'я – це мама, тато і їх діти. Зовсім не дивно, що існує міжнародне свято сім'ї, в яке всі люди об'єднуються і святкують таке світле свято.