15 трав. 2023

Міжнародний день сім'ї

Сім'я для кожної людини є дуже важливою для життя. Народжуючись на світ, маленька людина набуває маму і тата, а виростаючи обзаводитися власною сім'єю. Сім'я – це не тільки батьки, це ще й улюблені, близькі, а іноді навіть друзі, з якими пройшов вогонь і воду. Звичайно, в традиційному розумінні, сім'я – це мама, тато і їх діти. Зовсім не дивно, що існує міжнародне свято сім'ї, в яке всі люди об'єднуються і святкують таке світле свято.
14 трав. 2023

День матері

Це свято присвячене матерям та материнству, і є днем вшанування та вдячності за все, що вони роблять для своїх дітей.
13 трав. 2023

6 серія мультсеріалу про Пса Патрона вже доступна для перегляду!

У цьому випуску ви побачите маленького Патрончика та його батька. А також почуєте голоси відомих українців
12 трав. 2023

День медичної сестри!

Дякуємо усім українським медсестрам за професіоналізм, за подвиги та щоденну допомогу. Ваша підтримка для хворих та поранених під час війни — неоціненна та вкрай важлива!
11 трав. 2023

Акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей, стартувала в місті Харкові.

Мер міста запропонував школярам написати йому листа про майбутнє Харкова
10 трав. 2023

Увага! Стартує десятиденний онлайн марафон «ВзаємоДІЯ»!

Сьогодні, 10 травня розпочинає свою роботу Всеукраїнський онлайн марафон «ВзаємоДІЯ» у межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»
10 трав. 2023

Всесвітній день руху для здоров'я

Всесвітній день руху для здоров’я було офіційно впроваджено в суботу 10 травня 2003 р. Ініціаторами виступили держави-члени ВООЗ після успіху Всесвітнього дня охорони здоров’я на тему «Рух заради здоров’я», який відбувся у 2002 р. Державам-членам пропонується щороку відзначати День руху за здоров’я, щоб пропагувати фізичну активність як важливу для здоров’я та добробуту.
9 трав. 2023

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Війна завжди починається раптово, хоча через покоління для істориків вона видаватиметься неминучою.
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня, у День памʼяті та примирення, українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.
5 трав. 2023

Всесвітній день гігієни рук

П'ятий день п'ятого місяця символізує 5 пальців на кожній руці людини. Регулярне миття рук - це не тільки гарна звичка, а і можливість запобігти чисельним захворюванням. Хочете мати здорових дітей - вчіть їх культурі миття рук, адже саме гігієна рук дозволяє знизити рівень поширення інфекційних захворювань, у тому числі COVID-19. Дбайте про гігієну рук і бувайте здорові!