5 трав. 2023

Міжнародний день боротьби за права людей з обмеженними можливостями

Цей день, покликаний звернути увагу людей на проблеми, пов'язані із захистом прав людей з обмеженими можливостями. Свій початок історія «міжнародного дня боротьби за права інвалідів» бере 5 травня 1992 року.
4 трав. 2023

Міжнародний день пожежних

4 травня в Україні своє професійне свято відзначають пожежники. Люди цієї мужньої професії щодня захищають і рятують життя людей, тварин, майно, об'єкти екосистеми від вогню.
3 трав. 2023

На допомогу батькам першокласників.

Шановні батьки першокласників! 2 травня 2023 року відкрито доступ до матеріалів за темою «Самостійність дитини – основа лідерства».
3 трав. 2023

День кондитера

Це — професійне свято майстрів, які намагаються зробити наше життя смачним і радісним.

Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2023 року.
2 трав. 2023

Освітній портал #stop_sexтинг запустив онлайн платформу про безпеку дітей в Інтернеті

Для батьків та освітян: в Україні запустили перший освітній портал про безпеку дітей в інтернеті

Запрошуємо до участі

Освітня акція «Українська культура як місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців»
1 трав. 2023

Дякуємо учасникам марафону «Від серця до серця»

Щиро вдячні всім учасникам міського марафону “Від серця до серця” - усім тим, хто знайшов час та можливість допомагати, хто об’єднався з метою примноження добра у світі та підтримки тих, хто такою високою ціною щодня наближає мир та нашу омріяну перемогу.
1 трав. 2023

Запрошуємо на вебінар

Свято в дошкільному закладі: втіха чи примус для дітей
28 квіт. 2023

Брошура “Вакцинація дітей 5-11 років: пам’ятка для батьків та опікунів”

Пам’ятка відповідає на найпоширеніші запитання батьків та опікунів про щеплення дітей 5-11 років від COVID-19 – кому рекомендована вакцинація, якими вакцинами щеплять дітей, як записатися на вакцинацію, чи потрібно готуватися до неї та чого очікувати після щеплення.