28 квіт. 2023

Всесвітній день охорони праці

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці саме для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.
27 квіт. 2023

27 травня – вебінар про вакцинацію від COVID-19 для освітян

27 травня о 16:00 пройде вебінар про вакцинацію від COVID-19 для працівників сфери освіти та роль управлінців у організації процесу. У прямому ефірі медичний експерт ЮНІСЕФ в Україні Катерина Булавінова розкаже вчителям та керівникам у сфері освіти наступне: чому щеплення від COVID варто отримати при нагоді; які вакцини використовують в Україні; чому протипоказань до вакцинації дуже мало; чому важливо вакцинуватись людям із супутніми хворобами. Поговоримо про роль управлінців від освіти в організації вакцинації та ефективну комунікацію з керівниками закладів освіти.
26 квіт. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З метою забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, удосконалення навчально-виховного процесу в початковій школі, вивчення проблем, які виникаютьперед батьками запрошуємо Вас взяти участь у онлайн-опитуванні.
26 квіт. 2023

День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

День пам'яті про Чорнобильську катастрофу: що важливо пам'ятати про трагедію
25 квіт. 2023

Вакцинація

На площі у Харкові чотири дні безкоштовно вакцинуватимуть усіх бажаючих
25 квіт. 2023

День відкритих дверей факультету дошкільної освіти

Харківський національний педагогічний універсітет імені Г.С. Сковроди запрошує на день відкритих дверей.
24 квіт. 2023

Дітям про коронавірус "Щоб здоровими зростали"

Профілактика коронавірусної інфекції!
22 квіт. 2023

День Землі

Турбота про нашу планету - важлива місія, яку активно пропагують учасники еко-руху по всьому світу. Вплив людини на навколишнє середовище настільки згубний, що в останні десятиліття ризик екологічної катастрофи збільшився в рази.
21 квіт. 2023

Епідемічна ситуація в Харківській області щодо захворюваності на COVID-19

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» дія карантину на території України продовжено до 30 квітня 2023 р.
20 квіт. 2023

Як я зміцнюю своє здоров’я в умовах сьогодення

Шановні здобувачі освіти, викладачі, вчителі та педагогічні працівники!Запрошуємо долучитися до загальнофакультетського заходу, присвяченого Всесвітньому дню здоров'я «Як я зміцнюю своє здоров’я в умовах сьогодення»