19 квіт. 2023

Марафон "Яким я бачу Київський район після перемоги"

Запрошуємо всіх охочих дошкільнят взяти участь у марафоні «Яким я бачу Київський район після перемоги».
18 квіт. 2023

Рекорд України -найбільше зображення писанки

На Великдень у Харкові встановили новий рекорд України - найбільше зображення писанки, нанесене фарбою на асфальті. Малюнком прикрасили один із парків у Салтівському районі. Участь у заході взяв Харківський міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що ця робота - пряме свідчення того, що Харків відроджується. «Попри те, що Салтівка - один із найбільш постраждалих районів Харкова, сюди повернулося багато людей, і тут вже панує життя. Ця писанка - символ добра і нашої перемоги. Вітаю всіх з Воскресінням Христовим! Щастя і мирного неба усім нам!» - зазначив Ігор Терехов. Намальована писанка - найбільша в Україні. Її загальна площа становить 356 кв. м, до реалізації проєкту було залучено 750 осіб.
17 квіт. 2023

День пожежної охорони

Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - «День пожежної охорони»
16 квіт. 2023

З Великоднем!

Христос Воскрес, кажемо ми із надією та посмішкою. Бажаємо, щоб мир та добро сьогодні зійшли з небес. Зі святом Великодня!
14 квіт. 2023

Великодній ярмарок

Великодній ярмарок відбудеться в суботу, 15 квітня, на першому поверсі торгово-розважального центру «Нікольський».
13 квіт. 2023

Захищайте своїх — вакцинуйте дітей!

Вакцинація дітей від COVID-19 — це безпечний та ефективний спосіб вберегти їх від цього. Щеплення захищає дитину від важкого перебігу хвороби, а також від так званого дитячого мультисистемного запального синдрому — стану, при якому виникає запалення в низці органів (серце, легені, нирки, мозок, шкіра, очі або шлунково-кишковий тракт), що може з’явитись через кілька тижнів після зараження.
12 квіт. 2023

Міжнародний день авіації та космонавтики. День працівників ракетно-космічної галузі

Професійне свято працівників ракетно-космічної галузі України відзначається згідно з Указом Президента України № 230/97 від 13 березня 1997 року, «…ураховуючи значний внесок працівників ракетно-космічної галузі України у наукові дослідження, створення сучасної ракетно-космічної техніки та впровадження високих космічних технологій в народне господарство…». Дата свята - 12 квітня. У цей день відзначається Міжнародний день польоту людини в космос (Міжнародний день космонавтики).
11 квіт. 2023

Патрон рятує родину від пожежі: вийшла нова серія мультсеріалу про пса з ДСНС

П’ятий епізод називається “Пожежа” і присвячений правилам пожежної безпеки. Улюбленець дітей Патрон рятує мишачу родину від вогню разом із Татом Мишеням, адже “українські батьки дуже відважні і завжди захищають свої родини і своїх малят”.
10 квіт. 2023

День братів і сестер

Щороку 10 квітня святкують День братів і сестер. Це свято було встановлене, щоб нагадати людям про сімейні цінності, побудовані на любові, турботі та взаємній повазі між близькими людьми – адже брати і сестри, після батьків, є найближчими родичами.
8 квіт. 2023

Онлайн подорож Україною

11 квітня 2023 року о 10:00 студентські та педагогічні колективи запрошують долучитися до онлайн-заходу«Великодня подорож Україною», організованого науково-методичним центром ВФПО.