23 бер. 2015

Конкурс "Чомусики" (2 етап районного конкурсу)

20.03.2015 року в дошкільному закладі №136 пройшов 2 етап районного конкурсу"Чомусики". Вихованець нашого дошкільного закладу Мужичук Дмитро став переможцем конкурсу. Вітаємо з перемогою!!!
17 бер. 2015

Конкурс "Чомусики" (1 етап районного конкурсу)

17.03.2015 на базі дошкільного закладу №119 пройшов 1 районний етап конкурсу" Чомусики". Діти нашого дошкільного закладу Мужичук Дмитро отримав 1 місце в номінаціїї " Кращий природознавець", Батюров Тимофій 3 місце в номінації "Кращий математик".Вітаємо переможців!!!
16 бер. 2015

Конкурс "Чомусики"

16.03.2015 в дошкільному закладі пройшов дитячий конкурс "Чомусики." Переможцями конкурсу стали вихованці старших груп Красильщиков Вадим, Козловська Софія, Білінська Анастасія, Батюров Тимофій. Вітаємо переможців!!!!
13 бер. 2015

Семінар з організації харчування дітей

12 березня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу № 36 відбувся семінар для керівників ДНЗ за темою "Правильно організоване харчування в дошкільному закладі - запорука здоров`я вихованців" з метою підвищення професійної діяльності керівників щодо організації харчування вихованців.
6 бер. 2015

Вітаємо з нагоди свята весни!

Шановні жінки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, любові та краси! Все найцінніше у нашому житті пов’язане із жінкою. Ніжні та дбайливі, Ви народжуєте та виховуєте дітей, даруючи їм материнську ласку татурботу. Мудрі та невтомні, Ви оберігаєте родинне вогнище від негараздів. З честю виконуючи традиційно жіночу роль берегині та заступниці, Ви підкорюєте все нові професійні вершини. Прийміть найщиріші слова вдячності за Вашу щоденну нелегку працю та найтепліші побажання здоров’я, добра та благополуччя. Хай кожен день дарує Вам радість та посмішки, в душі квітне весна, а в світі панує мир, гармонія та любов. Сердечно зичемо Вам завжди бути щасливими, красивими, успішними та коханими! Педагоги дошкільного закладу No 36
2 бер. 2015

Святкові ранки

03.03.2015 та 04.03.2015 в дошкільному закладі відбудуться святкові ранки присвячені 8 березня. Запрошуємо матусь та бабусь.
20 лют. 2015

Вітаємо з Масляною!

Бажаємо Вам за стіл сісти, Блінов з ікорочкой поїсти, Спалити бабу, зиму проводити, Всіх в прощений день пробачити.
12 лют. 2015

Конкурс"Мій улюблений садочок"

З 12.02.по 28.02.2015 року в дошкільному закладі проходить конкурс малюнків "Мій улюблений садочок". Запрошуємо прийняти участь дітям та батькам.
9 лют. 2015

Малюнки для бійців АТО

Діти старшої групи № 1 намалювали малюнки для бійців АТО та передали їх до війського шпиталю.
5 лют. 2015

Нові грошові норми харчування у дошкільних закладах

Шановні батьки! З 02.02.2015 року введені нові розрахунки оплати за харчування дітей в дитячих садках. З новими грошовими нормами харчування можна ознайомитись в розділі "Харчування дітей".