7 квіт. 2023

7 квітня – Всесвітній день здоров'я

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році.
6 квіт. 2023

Вітаємо!

Вихователь-методист Осєніна Карина Вільгельмівна отримала сертифікат учасника ІІ Міжнародного заняття доброти, яке проводилось за ініціативи фонду Happy Paw.
5 квіт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року
4 квіт. 2023

До уваги педагогів та батьків!

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференцію «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі»
4 квіт. 2023

Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у розмінуванні

4 квітня проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням. Небезпеки, пов’язані з використання цього виду озброєнь
3 квіт. 2023

Марафон «Від серця до серця»

Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення марафону “Від серця до серця”, щоб примножувати в цей місяць наші помисли добром, а серце – любов’ю та вдячністю всім тим, хто такою високою ціною щодня наближає мир та нашу перемогу.
31 бер. 2023

Радіодиктант "Спільно до безпеки" від Пса Патрона

4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, відбудеться радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму.
30 бер. 2023

Місячник благоустрою "Зелена весна"

У навчальному закладі традиційно тривае місячник благоустрою "Зелена весна"
28 бер. 2023

Про проведення Всеукраїнського семінару

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 12 квітня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський семінар «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь: особливості впровадження».
27 бер. 2023

“Читомо” створили мапу просторів з українськими книжками за кордоном

Мапу просторів "Ukrainian Bookshelves Worldwide" з українськими книжками за кордоном створили "Читомо" й "LitCentr". Мапа містить 388 просторів у 22 країнах світу: Австрія, Бельгія, Греція, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Південна Корея, Португалія, Республіка Кіпр, Румунія, Словаччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія.