16 бер. 2023

Літературний марафон "Книги, що надихають"

За ініціативи Департаменту освіти Харківської міської ради продовж березня триває літературний марафон "Книги, що надихають" під гаслом "Нація, яка читає, непереможна".
15 бер. 2023

Інфомедійна грамотність як важливий чинник формування національної стійкості у протистоянні загрозам інформаційної війни

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському освітньому онлайн-коворкінгу*(*Освітній коворкінг - це майданчик (платформа) для створення умов ТУТ і ЗАРАЗ. Це - простір для освіти та самоосвіти, розвитку професійних компетенцій)
14 бер. 2023

Онлайн-консультація

Практичним психологом Меламед І.Б. проведено онлайн-консультацію на тему "Вплив війни на псіхічне здоров`я дітей"
14 бер. 2023

З днем добровольців України

Сьогодні вітаємо всіх добровольців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!
13 бер. 2023

Чи доречно мріяти під час війни?

Як дорослі можуть допомогти дітям і дозволити собі зберегти здатність мріяти
10 бер. 2023

День Державного гимну

У світі виконання Гімну України є символом незламності та непереможного духу українців
10 бер. 2023

Про мінну безпеку з псом Патроном

На YouTube каналі Patron The Dog вийшов третій епізод мультсеріалу «Пес Патрон», який має назву «Зненацький сон».
9 бер. 2023

Сьогодні 209 річниця від дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні виповнюється 209 років з дня народження українського поета, прозаїка, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Великий Кобзар і нині асоціюється не тільки з геніальними творами, а й виступає провідником української нації, символом всієї країни. Незламний Тарас Григорович словом боровся за свій народ, надихав тоді і продовжує надихати зараз всіх українців захищати власну свободу. З днем народження, Тарасе Григоровичу! Дякуємо, що навіть через сотні років ваші слова пронизують до самого серця.
7 бер. 2023

Наша участь у флешмобі "Добро переможе!"

Дошкільний заклад , в рамках участі у ІІ Міжнародному занятті доброти, долучається до флешмобу "Добро переможе". Ми віримо в перемогу добра та щасливе майбутнє в Україні для людей та тварин!!! #заняття_доброти #happypaw
6 бер. 2023

Літературний марафон