14 лют. 2014

С днем святого Валентина

С Днем Святого Валентина! Хотим сегодня пожелать Вам в день влюбленных – вдохновенья, И никогда не унывать, И быть в прекрасном настроеньи. Пусть вас везде улыбки ждут, Пусть преподносит жизнь подарки, Пусть ангелы любовь несут, Что светит, словно солнце, ярко.!
9 груд. 2013

Екскурсія до бібліотеки

Діти старшої групи № 2 "Капітошки" відвідали обласну дитячу бібліотеку.
2 груд. 2013

Пройшов семінар для вихователів

"Здоров'язберігаючі технології"
25 лист. 2013

Навчання ранньому читанню

В старшій групі було проведене заняття з навчання ранньому читанню за методикою М.Зайцева
20 лист. 2013

Конкурс дитячого малюнка

Пройшов конкурс дитячого малюнка серед дітей старших груп
12 лист. 2013

12.11.2013. в дошкільному закладі пройшов день відкритих дверей для батьків.
8 лист. 2013

День української писемності і мови

08.11.2013 р. в дошкільному закладі № 36 відбулося свято - День української писемності та мови. В дошкільному закладі пройшла розвага « Подорож до алфавіту» . Діти старших груп відвідали обласну бібліотеку. Робітниками бібліотеки була проведена бесіда «Плекайте рідну мову»