29 груд. 2014

З Новим роком!

Рік Новий — казковий час! Здивує хай щастям Вас Це рік добра і рік кохання. Тож прийміть від нас вітання: Будьте добрі та здорові, Побажаєм Вам любові, Світла й радощів багато, Щоб життя було, як свято!
19 груд. 2014

З днем Святого Миколая !

Нехай Святий Миколай всю сім’ю охороняє, Від хвороб, нещасть він Вас зберігає, Нехай у цей день все збудуться мрії, Побільше Вам посмішок, теплоти. Удача хай завжди супроводжує, Любов в душі хай ніколи згасає, Нехай це свято радість принесе, І кожен під подушкою свій подаруночок знайде.
15 груд. 2014

Новорічні ранки

23.12.2014 в дошкільному закладі відбудуться Новорічні ранки.Запрошуємо всіх батьків.
8 груд. 2014

Конкурс "Зимушка-зима"

З 08.12.по 20.12.2014 року в дошкільному закладі розпочався конкурс на кращу роботу "Зимушка-зима". Переможці конкурсу отримують подарунки та подяки.
1 груд. 2014

Школа молодих батьків

Шановні батьки! В дошкільному закладі працює школа" молодих батьків." Ви маєте змогу отримати консульнації :завідувача, вихователя- методиста, психолога, сестри медичної старшої, вихователів різних вікових груп. Запрошуємо до співпраці.
27 лист. 2014

День відкритих дверей

27.11.2014 в дошкільному навчальному закладі №36 пройшов день відкритих дверей. Батьки вихованців відвідали заняття, ранкову гімнастику, прогулянки. Батьки та діти залишились задоволені. Фотозвіт Ви маєте можливість подивитися на сторінці в розділі "Фотогалерея".
20 лист. 2014

День відкритих дверей

Шановні батьки! Доводимо до Вашого відома, що 27.11.2014 року в дошкільному закладі № 36 відбудеться день відкритих дверей.
11 лист. 2014

День української писемності та мови-свято рідної мови

11.11.2014 в дошкільному закладі №36 пройшов День української писемності та мови- свято рідної мови. Вихователями старших груп були проведені бесіди"Я- українець,моя рідна мова- українська" Діти старших груп читали вірші українських письменників, співали українські пісні.
7 лист. 2014

Переможці конкурсу"Тато, мамо, я -творча сім'я"

В дошкільному навчальному закладі № 36 з 05.10.2014 по 05.11.2014 пройшов конкурс "Тато, мамо,я- творча сім'я". Переможцями конкурсу стали родини: Козловської Софії, Найпак Валерії, Станкуса Максима, Хаммуд Аміри, Кислинського Кирила, Чемеровської Ольги, Головіної Катерини, Пономарьової Маргарити,Тітової Олександри, Гребенчук Михайло. Вітаємо всіх переможців!!!
3 лист. 2014

Вистава "Три мушкітери"," В пошуках щастя"

Діти старших груп дошкільного закладу відвідали виставу у школі № 5 "Три мушкітери" та "В пошуках щастя".