21 лют. 2023

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови започаткували у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Однак початок цьому святу дали трагічні події. 21 лютого 1952 року в Бангладеш (Східний Пакистан) влада жорстоко придушила мітингувальників, які протестували проти заборони на використання в країні своєї рідної – бенгальської мови.
21 лют. 2023

Підтримка дітей і педагогів дошкілля в умовах війни

Колектив журналів “Дошкільне виховання”, “Джміль” та видавництво “Світич” запрошують на безоплатний вебінар керівників ЗДО, вихователів, психологів
20 лют. 2023

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Саме цього дня у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів Революції Гідності.​​​​​​​
19 лют. 2023

День державного герба України

19 лютого 2023 року українці відзначають День державного герба. Цього дня 1992 року золотий тризуб на синьому щиті офіційно став національним символом, який нині впізнають у всьому світі. Утім його історія почалася задовго до здобуття Україною незалежності, і навіть раніше за часи Київської Русі.
16 лют. 2023

День Єднання

Майже рік триває повномасштабне вторгнення РФ на територію України. 14 лютого 2022 року на тлі попереджень американської та західноєвропейської розвідки про можливу війну, президент Володимир Зеленський підписав указ про започаткування нового свята 16 лютого – Дня єднання.
15 лют. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Дата початку заяв до 1 класів 2023/2024 навчального року розпочинається 3 квітня 2023 року.
15 лют. 2023

Видавництво "Ранок" запрошує на зустріч з The Lego foundation

Нова парціальна програму розвитку дитини від 2 до 6 років через гру «Творці майбутнього» у межах проєкту «Сприяння освіті» від команди The LEGO Foundation
14 лют. 2023

Mr.Leader - бренд, що пробуджує лідерство дітей та дорослих усього світу!

Цікаві активності для малюків віком від 2 до 6 років
13 лют. 2023

Проєкт "Мрія"

Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт "Мрія". Мета проєкту: протидія інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, формування у громадян патріотичних поглядів й активного залучення їх до боротьби на інформаційному фронті.
10 лют. 2023

Агент під прикриттям. Вийшов другий епізод мультсеріалу про знаменитого Патрона

Друга серія мультику про пригоди собаки Патрона має назву «Агент під прикриттям». Відео вже доступне на платформі YouTube. Автори анонсують, що вона шпигунсько-пригодницька. За сюжетом, звичайна коза виявилась спеціальним агентом.