17 січ. 2023

День дитячих винаходів

17 січня в усьому світі відзначається День дитячих винаходів або, в іншому перекладі, День дітей-винахідників. Символічно, що датою Дня обраний день народження одного з видатних американців – державного діяча, дипломата, вченого, винахідника, журналіста Бенджаміна Франкліна.
16 січ. 2023

Челендж до Дня Соборності «Тільки в єдності наша сила»

Запрошуємо до участі.
13 січ. 2023

Щедрий вечір, добрий вечір!

Щедрий вечір, добрий вечір - і дорослим, і малечі! Щастя, радості, любові, щоб завжди були здорові! І багаті, і веселі, і надворі, і в оселі. Щоб Господь оберігав, Вам усе потрібне дав, Щоб ви квітли з кожним кроком, отже, всіх вас з Новим роком!
12 січ. 2023

Як розпізнати переохолодження?

Взимку настають сильні морози, через що підвищується ризик переохолодження. У МОЗ України розповіли, як ідентифікувати переохолодження та яку домедичну допомогу потрібно надати постраждалому, щоб не нашкодити. У МОЗ наголошують, що є три стадії переохолодження, які відрізняють симптомами. Вони можуть спровокувати серйозні захворювання та травми.
11 січ. 2023

Міжнародний день "Дякую"

Всесвітній день "Дякую" - це свято, яке було створене для того, щоб в черговий раз вимовити слова подяки близьким людям. Звичайно, для цього не потрібно шукати особливого приводу, але засноване торжество варто розцінювати, як приємне нагадування.
10 січ. 2023

Вправи-антистрес

У межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді України Олена Зеленська, Міністерство охорони здоров’я пропонує вправи-антистрес від психотерапевта Сергія Міщука (Serhiy Mischook), які допоможуть збалансувати психоемоційний стан.
9 січ. 2023

Як надавати першу психологічну допомогу

Алгоритм надання першої психологічної допомоги, який складається з п’яти кроків, під умовною назвою «5В». Це означає: «Впізнати — Визнати — Відреагувати — Відскерувати — Відстежити».
6 січ. 2023

Коляда вже на порозі!

Вітаємо з Різдвом Христовим!
6 січ. 2023

Запрошуємо до участі у освітній акції «Сімейні звичаї та традиції харківських родин»

Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення акції «Сімейні звичаї та традиції харківських родин». Акція проводиться з метою популяризації та пропагування українських сімейних традицій, виховання любові до цінностей родини, розвитку творчого мистецтва серед дітей та надання їм можливості реалізації власних здібностей. В умовах воєнного стану ми, на жаль, не можемо повноцінно дотримуватися всіх наших звичаїв та обрядів, проте збережемо славетні традиції, продемонструємо єдність, незламність, міць і красу українського народу.
5 січ. 2023

Харківський театр для дітей та юнацтва запрошує на виставу

06 січня о 13.00 у ТРЦ «Nikolsky» (паркінг), відбудється вистава "Як хоробрий Кравчик свій страх шукав"