4 січ. 2023

Запрошуємо до участі у конкурсі щедрівок

Положення про організацію та проведення районного етапу міського відео-конкурсу Новорічних щедрівок 1. Строк проведення заходу: початок: 03.01.2023 року; закінчення: 12.01.2023 року. 2. Місце проведення заходу: м. Харків, Київський район 3. Учасники заходу: сім’ї з дітьми, які перебувають в місті Харкові
3 січ. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2022 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2022 року.
2 січ. 2023

Міцно стоїмо на енергетичному фронті!

Як і коли можна безкоштовно отримати LED-лампи в Україні.
30 груд. 2022

Вітаємо усіх з прийдешніми святами!

Спокою і добра у Новому році, нехай Новий 2023 рік принесе щастя та переможний мир!
29 груд. 2022

Чи варто відзначати зимові вята в умовах війни?

На 10 місяці війни нервова система більшості українців, ніби оголений дріт. Стрес та втома дають про себе знати. Однак попереду зимові свята, а отже… І тут виникає дилема: чи взагалі маємо ми право готуватися до новорічних свят, коли у країні триває війна, а більшість областей балансують на межі блекауту? З одного боку, так хочеться відчути радість та подарувати її близьким. З іншого — почуття провини перед тими, хто постраждав більше, перед захисниками та українцями на окупованих територіях з'їдає з середини. То як бути?
28 груд. 2022

День народження нашого закладу

Дорогі діти, шановні батьки, колеги! Вітаємо Вас з Днем народження нашого закладу. У цьому році цей день сумний, війна вплинула на всіх без винятку. Але ми віримо в нашу Перемогу, віримо, що садок відкриє двері для своїх вихованців.
27 груд. 2022

Цікаві завдання для дітей на новорічні свята

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам новорічні робочі зошити «Зимових завдань», які допоможуть дорослим грамотно організувати дозвілля дитини на новорічні та різдвяні свята, а малечі – цікаво й корисно провести канікули.
27 груд. 2022

Готуємось до Нового року

Безпечна новорічна ялинка
26 груд. 2022

День подарунків

Усім нам дуже подобається отримувати всілякі приємні подарунки. Це справжній сюрприз, коли гублячись у здогадах ми отримуємо щось зовсім несподіване, але в глибині душі лише крадькома окреслене в наших добрих надіях і мріях, що приносить нам непідробну радість і теплі почуття. Через подарунок можна передати не тільки свою ніжність і турботу, а й показати всю щирість своїх почуттів і переживань.
23 груд. 2022

Про методичні рекомендації щодо впровадження професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти»

Міністерство освіти і науки України надало методичні рекомендації щодо впровадження професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти» (лист МОН від 20.12.2022 року №1/15511-22).