22 груд. 2022

У Харкові стартували новорічні заходи для дітей

Для маленьких харків'ян підготували низку новорічних заходів, які відбуваються на ст. м. «Університет».
21 груд. 2022

День народження кросворду

Щорічно 21 грудня світ відзначає День народження кросворду. Батьком цієї захоплюючої гри став газетяр з Нью-Йорку – англієць за походженням Артур Вінн. На прохання видання “New York Word” у 1913 році він вигадав нову гру, яка мала б зацікавити якомога більше читачів найрізноманітніших професій, статусів та інтересів.
19 груд. 2022

Солодкі подарунки до Дня Святого Миколая

Солодкі подарунки до Дня Святого Миколая від міського голови Ігоря Терехова отримали вихованці нашого закладу.
19 груд. 2022

З Днем Святого Миколая

День святого Миколая завжди з нетерпінням чекають діти - саме в цю дату вони знаходять солодкі подарунки під подушкою. Цього року на диво чекають не лише діти, а й дорослі - кожному з нас хочеться, щоб війна закінчилася якнайшвидше.
16 груд. 2022

Онлайн-платформа "Оptima kids"

Комітет з питань цифрової трансформації повідомляє про безоплатне навчання для дошкільнят на онлайн-платформі "Оptima kids
15 груд. 2022

Міжнародний День Чаю

Вже не одне століття чайний напій зігріває серця багатьох людей на планеті. Це напій з багатою історією, яка триває багато років, і корінням веде в сиву давнину. Виявляється у чаю є своє свято.
14 груд. 2022

В очікуванні святого Миколая

Незабаром до нас на поріг завітають чарівні зимові свята. Першим порадує діток святий Миколай. Де б не знаходились ви з малятами, радимо вам долучитися до традицій нашого народу. Розкажіть ще до свята дітям, про те, що Миколай Чудотворець приходить проти ночі 19 грудня та кладе саме слухняним діткам під подушку смаколики, подаруночки. Пропонуємо заздалегідь розучити з донькою чи синочком прохання до святого Миколая.
13 груд. 2022

Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці – це не тільки вареники з різними смачними начинками. Це вечір цікавих і страшних історій, ворожіння, бешкетування і звичайно ж відлуння щасливого сміху. День Андрія Первозваного, або ж свято Калити, є найбільш таємничим і загадковим серед усіх інших календарних свят українців. У цей диво-вечір жінки з чоловіками старшого віку зазвичай милувались молоддю та ділились розповідями про власні пригоди, не оминаючи обряд кусання Калити. І хоч як там не проводили Андріївські вечорниці наші пращури, вони точно вміли веселитись та радіти життю. І нам того треба вчитись, особливо сьогодні. З святом вас!
12 груд. 2022

Світловідбивальні стрічки

Вихованці та педагоги нашого садочку отримали світовидбивальні стрічки, які допоможуть бути помітними на дорогах.
12 груд. 2022

Тиждень права

Одним із завдань сучасної правової освіти є вміння дітей орієнтуватись у величезному потоці інформації. Щорічно в нашому закладі проводиться Тиждень права " Свої права ти добре знай, їх ніколи не забувай!" з 12.12.2022 по 16.12.2022, та 10 грудня – "День прав людини". Під час тематичного тижня буде проводитися комплекс різноманітних форм роботи з вихованцями, батьками і педагогами.