2 січ. 2018

Конкурс малюнків "Як я святкував Новий рік"

02.01.2018 в закладі освіти пройшов конкурс малюнків "Як я святкував Новий рік". Діти намалювали свої враження, які вони отримали від свята.
27 груд. 2017

Творчий конкурс "Зимова казка"

В закладі освіти проходить конкурс" Зимова казка". Діти разом з батьками зробили поробки, малюнки. Запрошуємо залучитися всіх бажаючих. Переможці отримують подарунки.
22 груд. 2017

Новорічні ранки

22.12.2017 в закладі освіти відбулися Новорічні ранки .Діти весело співали, танцювали!
15 груд. 2017

Розвага " Подорож у чарівний світ казки"

14.12.2017 для дітей середньої та старшої груп пройшла розвага "Подорож у чарівний світ казки"
11 груд. 2017

Засідання Ради закладу

12 грудня о 17.00 в закладі освіти відбулось засідання Ради закладу. 1. Порядок денний: Підготовка до Новорічних свят в закладі освіти. 2.Пожежна безпека та дитячий травматизм на Новорічні свята.
4 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

З 04.12 по 08.12.2017 в закладі освіти відбудеться Всеукраїнський тиждень права. З дітьми будуть проведені заняття-бесіди, розваги, дидактичні ігри, конкурс малюнків.
27 лист. 2017

Розвага " Подорож у чарівний світ казки"

27 листопада в закладі освіти відбулась розвага "Подорож у чарівний світ казки". Діти із задоволенням дивились фрагменти улюбленних казок, співали пісні, грали в народні ігри.
22 лист. 2017

День відкритих дверей під гаслом"Сім'я і дитячий садок -два береги однієї річки"

22 листопада в закладі дошкільної освіти пройшов День "відкритих дверей". Батьки вихованців відвідали сніданок, гімнастику, різні заняття, прогулянку, обід, подивились як проходить кожен день в садочку, в якому режимі та ритмі. Діти продемонстрували свої знання, здібності, уміння та навички.
17 лист. 2017

22 листопада у закладі дошкільної освіти відбудеться День відкритих дверей. В цей день батьки мають змогу прожити разом з дитиною, побачити, як проходить кожен день в закладі, в якому режимі, відвідати заняття на яких діти продемонструють свої знання, уміння та навички. Запрошуємо Всіх батьків !!!
13 лист. 2017

Тематичні заняття з патріотичного виховання "Хай у серці кожної дитини живе любов до Батьківщини"

13.11.2017 року вихователі середніх груп провели тематичні інтегровані заняття з патріотичного виховання для молодих фахівців закладу "Хай у серці кожної дитини живе любов до Батьківщини". Заняття було пронизано почуттям патріотизму, любові до рідної землі.