31 січ. 2024

Відеороликі для дітей, присвячені мінній безпеці

Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці. Метою розробки та поширення цих матеріалів - нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям.
30 січ. 2024

Вітаємо!

Вітаємо Зосим Марка, який посів ІІ місце в номінації "Листівка, що надихає" у районному конкурсі творчих робіт "Листівка захиснику України" серед вихованців закладів дошкільної освіти.
24 січ. 2024

Як діяти, якщо опинилися під завалами будівлі

Про те, як поводитися у такій ситуації, розповіли спеціалісти ДСНС України.
22 січ. 2024

З Днем Соборності України!

Головна традиція в День Соборності - це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об'єднання українських земель і державну єдність. Історія цієї традиції починається в 1990 році - тоді живий ланцюг простягнувся з Києва до Львова та Івано-Франківська, Стрия, Тернополя, Житомира та Рівного. За різними оцінками, участь в акції взяли близько трьох мільйонів чоловік. Відтоді це стало доброю традицією, яку щороку влаштовують у різних куточках України. У Києві 22 січня таким чином "з'єднують" два береги Дніпра - лівий і правий, символізуючи об'єднання Сходу і Заходу України.
19 січ. 2024

Міжнародний день зимових видів спорту

Цей день дає можливість насолодитися снігом, зануритися у світ зимових видів спорту. Важливо навчати дітей сприймати їх не тільки як змагання, а й як чудові розваги.
17 січ. 2024

Епідсезон ГРВІ, грипу та COVID-19

Пам`ятка щодо запобігання поширенню ГРВІ та гострої респіраторної хвороби
16 січ. 2024

Канал зв'язку для батьків майбутніх першокласників

На допомогу батькам дітей старшого дошкільного віку, майбутніх першокласників, педагогам закладів дошкільної освіти
11 січ. 2024

Проєкт "ВГО "АПДО" + ЮНІСЕФ

Книжкова полиця
8 січ. 2024

Мультсеріал «Пес Патрон»

12 серія "Вибуховий діамант"
5 січ. 2024

Всеукраїнське опитування

Міністерство молоді та спорту України проводить онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення з 18 грудня 2023 по 18 січня 2024 року.