27 квіт. 2017

Конкурс "Київський район очима юних"

Творчий колектив вихованців нашого дошкільного закладу став переможцем конкурсу "Київський район очима юних" Вітааємо переможців!
24 квіт. 2017

Конкурс "Чомусики"

21.04.2017 у дошкільному закладі пройшов І тур конкурсу "Чомусики". Переможцями стали вихованці старшої групи: Якіна Софія, Степаненко Софія та Станкус Максим. Вітаємо переможців!
18 квіт. 2017

Розвага "Великодній віночок"

18.04.2017 у дошкільному закладі була проведена розвага "Великодній віночок". Діти співали пісень, водили хороводи, грали в народні ігри, подивились ляльковий театр підготовлений вихователями "Пригоди писанки"
13 квіт. 2017

Відкриті заняття для молодих фахівців.

12 та 14 квітня 2017 року у дошкільному закладі проводяться відкриті заняття для молодих фахівців.
10 квіт. 2017

Участь у Всеукраїнському суботнику

8 квітня 2017 року співробітники та батьки дошкільного закладу прийняли участь у Всеукраїнському суботнику по благоустрою рідного міста та території закладу.
4 квіт. 2017

День відкритих дверей.

05.04.2017 у дошкільному закладі відбудеться "День відкритих дверей".
30 бер. 2017

Кампанія з питань пропаганди та збереження психічного здоров'я серед дітей

З 06 березня до 07 квітня (в межах Всесвітнього дня здоров'я) у дошкільному закладі проводиться кампанія з питань пропаганди та збереження психічного здоров'я серед дітей
17 бер. 2017

Музична розвага "День народження Афлатуна"

17.03.17 в дошкільному закладі була проведена музична розвага"День народження Афлатуна". Вогняна кулька з космосу на ім'я Афлатун стала частою гостею у нашому дитсадку. Саме Афлатун, веселий, добрий та кмітливий герой спонукає дітей досліджувати навколишній світ та взаємодіяти з ним. Діти разом з казковим героєм співали, танцювали, читали Афлатунчику вірші.
13 бер. 2017

Конкурс малюнків "Японія очима юних"

З 13.03.17 в дошкільному закладі розпочався конкурс малюнків "Японія очима юних". Запрошуємо всіх дітей та батьків залучитися до конкурсу. Кращі роботи будуть передані на районний конкурс "Київський район очима юних".
6 бер. 2017

З Міжнародним жіночим днем !!!

Шановні жінки!!! Щиро вітаємо Вас зі святом краси і любові. Зичимо Вам весняного тепла і сонячного настрою, сімейного щастя і життєвої радості, добра і гармонії! Нехай Вас завжди супроводжує успіх, оточують повага та любов!!! Колектив співробітників.