10 груд. 2023

День прав людини

10 грудня 2021 року у світі відзначають Міжнародний день прав людини, заснований Генеральною асамблеєю ООН, бо саме в цей день в 1948 році Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.
7 груд. 2023

День української хустки

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.
6 груд. 2023

З Днем Святого Миколая

Прийміть щирі вітання з Днем святого Миколая!
5 груд. 2023

Міжнародний день волонтера!

Це свято кожного, хто за покликанням серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Ви благородні , милосердні та небайдужі до чужої біди. На вас чекають, вам дякують вас поважають та мають за приклад. Ви стали янголами охоронцями для захисників України та переселенців. Ви протягуєте руку усім , хто потребує допомоги, наповнюєте надією зневірені серця.
1 груд. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року.
28 лист. 2023

Увага! Конкурс!

Запрошуємо взяти участь у районному конкурсі творчих робіт «Листівка захиснику України»
27 лист. 2023

Запрошуємо охочих дошкільнят, батьків та педагогів взяти участь в акції

“Подаруй частинку тепла захисникам”
25 лист. 2023

Акція "Запали свічку" до Дня пам'яті жертв Голодомору

Цього дня о 16:00 українців закликають долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції "Запали свічку". Запалену свічку просять ставити на підвіконні.
24 лист. 2023

День Друзів

24 листопада відзначають ДЕНЬ ДРУЗІВ. Свято - дуже популярне, хоча і неофіційне, адже дружба одна з важливих цінностей в житті кожної людини. Це свято належить переважно до США, адже датою святкування обрано день народження американського психолога і письменника Дейла Карнегі. Однак, успіх бестселера "Як здобувати друзів і впливати на людей" зробив День друзів міжнародним.
23 лист. 2023

Школа благодійності