5 груд. 2016

До уваги батьків!

На офіційному сайті закладу створено нову сторінку "Підготовка дошкільного закладу до нового навчального року за кошти міського бюджету".
28 лист. 2016

"День відкритих дверей"

Шановні батьки! Запрошуємо Вас до нашого садочку на День відкритих дверей, що відбудеться 01.12.2016
25 лист. 2016

Засідання Ради закладу

24 листопада в дошкільному закладі відбулось засідання Ради закладу. Порядок денний: 1.Підготовка закладу до Новорічних свят.2. Затвердження заходів щодо профілактики грипу та ОРВІ. 3.Заходи щодо попередження дитячого травматизму.
15 лист. 2016

Зустріч Батьківського активу Київського району з головами батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів

14 листопада 2016 року на базі нашого дошкільного навчального закладу відбулася зустріч Батьківського активу Київського району з головами батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів. У зустрічі взяли участь заступник голови Адміністрації Київського району з соціальних і гуманітарних питань В.В. Івлєв, начальник Управління освіти Т.В. Куценко, працівники Управління освіти та дитячої поліклініки № 23.
9 лист. 2016

Вітаємо зі святом!

Вітаємо усіх з Днем української писемності! Усім бажаємо миру, натхнення у роботі, людяності та взаємовічливості у словах та думках! Плекаймо мову рідну й пам'ятаймо своє коріння!
8 лист. 2016

Виставка поробок з природного матеріалу «Осінній вернісаж».

Адміністрація дошкільного закладу і вихователі висловлюють свою вдячність і кажуть величезне людське «Дякуємо» за Вашу участь у творчому підході до розвитку і виховання Ваших дітей та активну участь у виставці поробок з природного матеріалу «Осінній вернісаж».
31 жовт. 2016

Всесвітній День заощаджень

У дошкільному закладі проведено заходи, присвячені Всесвітньому Дню заощаджень та виставка робіт з покидькового матеріалу.
27 жовт. 2016

Осіннє свято у садочку - кружляють діти у таночку!

27.10.2016 у дошкільному закладі проведено осінню розвагу: "Лісова хатинка в осінньому лісі". Діти залюбки грали, танцювали, співали та допомагали "лісовим звірятам".
19 жовт. 2016

Екскурсія до школи № 5

Діти нашого закладу відвідали загальноосвітню школу №5. Екскурсію шкільними кабінетами, виставками робіт дітей і батьків та музеєм родинних оберігів малюкам люб'язно провела Валентина Іванівна Амеліна, заступник директора з навчально-виховної роботи.
17 жовт. 2016

Конкурс дитячого малюнку «Листівка захиснику України».

Усі вихованців дошкільного закладу запрошуємо прийняти активну участь у районному конкурсі дитячого малюнку «Листівка захиснику України», який проходить з 12 по 20 жовтня. Творчі малюнки будуть передані до методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району.