21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Можна мати гідність, але не мати свободи. Можна мати свободу, але не бути гідним її. Це цінності, які найкраще розкриваються лише разом. Ось чому сьогоднішній день має подвійне ім’я. Бо Україна має і те, і інше.
17 лист. 2023

Перша домедична допомога в умовах війни

На курсі «Перша домедична допомога в умовах війни» ви дізнаєтеся, як зупиняти кровотечу з використанням тампонади та джгутів, як діяти при опіках тіла, переохолодженні, зупинці серця тощо. Курс охоплює найважливіші техніки та знання від сертифікованих спеціалістів.
15 лист. 2023

В Україні запрацювала безкоштовна онлайн-бібліотека з сотнями дитячих книжок Library For All Ukraine

Запустилась безкоштовна дитяча онлайн-бібліотека Library For All! На вас чекають: ⭐️ Сотні класних дитячих книжок ⭐️ Українська та англійська мови ⭐️ Дружній до дітей дизайн: смішні тваринки-аватари та зірка в нагороду за кожну прочитану книгу.
13 лист. 2023

EdEra — українська студія онлайн-освіти

Увага педагогам! Запрошуємо на курс БФ "Крок за кроком" за иемою "Створюємо простір дитинства разом"
7 лист. 2023

Поради батькам. Залежність дітей від гаджетів

Залежність дітей від гаджетів є серйозною проблемою, особливо у сучасному світі, де технології є складовою нашого повсякденного життя. Малюки з самого народження тримають телефони в руках, граючись в ігри чи переглядаючи мультфільми. Але постійне користування гаджетами може мати значний негативний вплив на розвиток дитини, її увагу та стан нервової системи. Тому поговоримо про залежність від гаджетів та способи боротьби з нею.
2 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року.
1 лист. 2023

Тренінг від ГО "Дівчата"

2 листопада 2023 року о 15.00 год. – тренінг «Як підтримати колег, що втратили рідних на війні. Як підтримати дітей, які втратили одного з батьків чи сиблінга»
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Цього року дата свята змінилася - Україна вперше відзначатимеДень української писемності та мови 27 жовтня. Перенесення пов’язане з переходом Православної церкви на новоюліанський календар, згідно з яким дати неперехідних свят змістилися на 13 днів раніше. Тож день пам’яті Нестора Літописця випадає на церковне свято 27 жовтня.
25 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності

У п'ятницю, 27 жовтня, відбудеться Радіодиктант національної єдності — у День української писемності та мови. У 2023 році його вперше відзначають саме 27 жовтня.
24 жовт. 2023

Тренінг від ГО "Дівчата"

24.10.2023 о 14.00 відбудеться третій тренінг від ГО "Дівчата" за темою «Реагування на самоушкоджуючу поведінку та суїцидальні наміри дітей».