7 жовт. 2016

Виставка поробок "Осінній вернісаж"

У дошкільному закладі проходить виставка поробок з природнього та покидькового матеріалу на осінню тематику "Осінній вернісаж". Батьки та діти мають змогу продемонструвати свою творчість, креативність, нестандартне бачення нового перевтілення звичних речей, а також з задоволенням провести час зі своїми малюками і вкотре побачити захоплення і гордість за створене в очах дітей. Долучайтеся!
27 вер. 2016

27 вересня - Всеукраїнський День дошкілля.

Для кожного з працівників дошкільної ланки освіти, дитина - це особливий світ. І пізнати її може той, хто вміє разом з малюком розділити його прикрощі і тривоги, радощі і успіхи. Бажаємо колегам здоров'я, натхнення і наснаги, а усім нам миру і благополуччя. Зі святом!
19 вер. 2016

Благодійна акція "Назустріч мрії"

Міжнародний благодійний фонд "Сильні духом" ініціював проведення благодійної акції "Назустріч мрії", яка пройде з 19 вересня по 26 грудня 2016 року, яка спрямована на збір коштів для лікування та реабілітації онкохворих діток. Ми підтримуємо цю акцію і пропонуємо небайдужим батькам приєднуватися. Разом ми - сила! Чужих дітей не буває!
15 вер. 2016

Засідання Ради закладу

14.09.2016 в дошкільному закладі відбулось засідання Ради закладу. Порядок денний: 1.Затвердження Ради закладу. 2.Затвердження плану роботи Ради закладу на 2016-2017 н.р. 3.Про підготовку закладу до нового навчального року.4.Про підсумки літнього оздоровчого періоду.
15 вер. 2016

Відкриття нового дитячого садочка!

В нашому районі стало на один дошкільний заклад більше! Це не може не тішити батьків великого мікрорайону "Салтівка" та діточок, що будуть відвідувати садочок. Велика подяка Геннадію Адольфовичу Кернесу, адміністрації міста та району за реконструкцію та відкриття дошкільних закладів. Вітаємо колег-освітян з початком роботи. Бажаємо їм натхнення і плідної праці!
1 вер. 2016

Вітаємо усіх з початком нового навчального року!

Шановні освітяни, дорогі вихованці та батьки! Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року! Хочеться побажати усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків!
23 серп. 2016

Вітаємо зі святами!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня Прапора, Дня Міста та 25-ї річниці Незалежності України! Бажаємо усім миру, злагоди і добробуту! Слава Україні!
19 серп. 2016

Вітаємо!!! Свято Спаса православної церкви на честь Преображення Господнього.

Яблучний спас завжди відзначали в народі з великою урочистістю, недаремно його називали Великим Спасом, святом врожаю. У цей день 19 серпня в церквах освячували фрукти, овочі, мед і квіти. Особливо чекали, коли освятять яблука, так до цього дня їсти їх було заборонено. На це свято люди пригощаються фруктами, медом, відварами цілющих трав та квітів.
12 серп. 2016

Вітаємо усіх зі святом Маковія (14 серпня; Перший Спас)

Макові́я (також Перший Спас, Спас на воді, Медовий Спас) — народна назва православного свята Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього, або Свято Всемилостивого Спасу та Пресвятої Богородиці.
2 серп. 2016

Вітаємо зі святом!

Сьогодні, 2 серпня, православні відзначають свято Іллі, одного з найшанованіших святих Старого Завіту.