18 жовт. 2023

Увага!

Шановні батьки! З 23.10 у дошкільному закладі проводиться конкурс "Осінній барвограй". Запрошуємо до участі.
16 жовт. 2023

Допомога ЗСУ!!!

Кожен співробітник намагається зробтити свій внесок у спільну ПЕРЕМОГУ!
12 жовт. 2023

Долучайтеся до конкурсу малюнків для дошкільнят "Майбутній мільйонер"

В межах святкування Дня заощаджень пропонуємо залучити дошкільнят до заходів з фінансової просвіти, які організовує Національний банк України, та ознайомити їх з елементарними поняттями та навиками у сфері планування й управління власними фінансами на прикладі заощаджень з метою розвитку в дітей культури заощаджень та ощадливої і дбайливої фінансової поведінки.
9 жовт. 2023

В Україні стартував місяць кібербезпеки

Наша країна вже кілька років поспіль підтримує цю ініціативу. У Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України повідомили, що протягом кібермісяця фахівці Урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, розповідатимуть про різноманітні аспекти кібербезпеки.
9 жовт. 2023

Центр громадського здоров’я інформує

Про організацію проведення заходів до всесвітнього дня серця
6 жовт. 2023

Мінна безпека. Важливо знати кожному!

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку В Україні створили мотиваційні освітні ролики “Мінна безпека. Важливо знати кожному!”, які покликані підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Анімаційні ролики допоможуть педагогам і батькам: - підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами; пояснити дитині в легкій формі про правильну поведінку при мінінй небезпеці; - пригадати основні правила мінної безпеки.
3 жовт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року.
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

1 жовт. 2023

День захисника і захісниці України

Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу. Від усієї душі бажаємо Вам доброго здоров'я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя! Вас не залякати.
28 вер. 2023

Важливо!