15 лист. 2016

Зустріч Батьківського активу Київського району з головами батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів

14 листопада 2016 року на базі нашого дошкільного навчального закладу відбулася зустріч Батьківського активу Київського району з головами батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів. У зустрічі взяли участь заступник голови Адміністрації Київського району з соціальних і гуманітарних питань В.В. Івлєв, начальник Управління освіти Т.В. Куценко, працівники Управління освіти та дитячої поліклініки № 23.
9 лист. 2016

Вітаємо зі святом!

Вітаємо усіх з Днем української писемності! Усім бажаємо миру, натхнення у роботі, людяності та взаємовічливості у словах та думках! Плекаймо мову рідну й пам'ятаймо своє коріння!
8 лист. 2016

Виставка поробок з природного матеріалу «Осінній вернісаж».

Адміністрація дошкільного закладу і вихователі висловлюють свою вдячність і кажуть величезне людське «Дякуємо» за Вашу участь у творчому підході до розвитку і виховання Ваших дітей та активну участь у виставці поробок з природного матеріалу «Осінній вернісаж».
31 жовт. 2016

Всесвітній День заощаджень

У дошкільному закладі проведено заходи, присвячені Всесвітньому Дню заощаджень та виставка робіт з покидькового матеріалу.
27 жовт. 2016

Осіннє свято у садочку - кружляють діти у таночку!

27.10.2016 у дошкільному закладі проведено осінню розвагу: "Лісова хатинка в осінньому лісі". Діти залюбки грали, танцювали, співали та допомагали "лісовим звірятам".
19 жовт. 2016

Екскурсія до школи № 5

Діти нашого закладу відвідали загальноосвітню школу №5. Екскурсію шкільними кабінетами, виставками робіт дітей і батьків та музеєм родинних оберігів малюкам люб'язно провела Валентина Іванівна Амеліна, заступник директора з навчально-виховної роботи.
17 жовт. 2016

Конкурс дитячого малюнку «Листівка захиснику України».

Усі вихованців дошкільного закладу запрошуємо прийняти активну участь у районному конкурсі дитячого малюнку «Листівка захиснику України», який проходить з 12 по 20 жовтня. Творчі малюнки будуть передані до методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району.
7 жовт. 2016

Виставка поробок "Осінній вернісаж"

У дошкільному закладі проходить виставка поробок з природнього та покидькового матеріалу на осінню тематику "Осінній вернісаж". Батьки та діти мають змогу продемонструвати свою творчість, креативність, нестандартне бачення нового перевтілення звичних речей, а також з задоволенням провести час зі своїми малюками і вкотре побачити захоплення і гордість за створене в очах дітей. Долучайтеся!
27 вер. 2016

27 вересня - Всеукраїнський День дошкілля.

Для кожного з працівників дошкільної ланки освіти, дитина - це особливий світ. І пізнати її може той, хто вміє разом з малюком розділити його прикрощі і тривоги, радощі і успіхи. Бажаємо колегам здоров'я, натхнення і наснаги, а усім нам миру і благополуччя. Зі святом!
19 вер. 2016

Благодійна акція "Назустріч мрії"

Міжнародний благодійний фонд "Сильні духом" ініціював проведення благодійної акції "Назустріч мрії", яка пройде з 19 вересня по 26 грудня 2016 року, яка спрямована на збір коштів для лікування та реабілітації онкохворих діток. Ми підтримуємо цю акцію і пропонуємо небайдужим батькам приєднуватися. Разом ми - сила! Чужих дітей не буває!