Мережа груп та режим роботи закладу

Мережа дошкільного навчального закладу № 36

Заклад працює з 8.00 до 17.00
Чергова група працює з 7.00 до 19.00
Група короткотривалого перебування з 8.00 до 12.00

Робота у групах проводиться відповідно до вимог та стандартів Міністерства освіти і науки України:
Освітньої програми для дітей від двох до семи років "Дитина"(2015);
парціальної програми Україна - моя Батьківщина";
програми соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку "Афлатот"),
затверджених планів та пріоритетних завдань.

Група "Бджілки"

Про вихованців цієї групи дбають турботливі працівники - вихователь Ляшова Валентина Миколаївна та помічник вихователя Макаренко Олександра Сергіївна. Діти у цій групі групі чуйні, спостережливі, бо вихователь поглиблено працює над розвитком дітей через залучення їх до природи.

група "Колобок"

Як сонячне проміння зігріває Землю, так оточили любов'ю та увагою своїх вихованців вихователь Козинець Олена Валентинівна та помічник вихователя Беспала Ольга Василівна. Малюки зростають спритними та активними, а вихователь планує свою роботу з елементами методики М.Єфіменко.

група "Чомучки"

Діти цієї групи полюбляють задавати різноманітні питання  та отримувати на них цікаві відповіді. Неможливо уявити дітей і без творчої діяльності за напрямком ТРВЗ, яку обрали пріоритетним напрямком своєї роботи вихователь Нечаєва Наталя Миколаївна. Допомагає вихователям в роботі з малюками помічник вихователя Чапуріна Людмила Антонівна.

ГРУПА "Курчатко"

У цій групі роблять свої перші відкриття і досліди вихованці досвідченого педагога Тетяни Михайлівни Границі. Діти зростають творчими особистостями, схильними до активної розумової діяльності, бо саме розвиток пізнавальної діяльності дітей виокремила для себе у роботі Тетяна Михайлівна. Допомагає їй вправний помічник вихователя Ципковська Олена Федорівна.

ГРУПА "Веселка"

Вихованцям цієї групи завжди цікаво і весело. Про це дбають їх педагоги. Як приємно та несподівано фантазувати, знаходити відповіді на пошукові, казкові запитання з вихователькою, адже казка - не тільки забавка, а й вірний помічник у всебічному розвитку дитини. А коли поряд Інна Борисівна Меламед, на обличчах діток сяє посмішка, бо вона така гарна акторка!

ГРУПА "Капітошки"

У цій групі голосний дитячий сміх змінюється на зачаровану тишу, коли вихователь Клєвцова Тетяна Василівна починають розповідати про чарівний світ природи, людських ваємовідносин, турботливе ставлення до рідних та близьких, як заповідав В.О.Сухомлинський. Саме через так розвиває та виховують дітей вихователі. Допомагає їй в усьому помічник вихователяЦиганкова Надія Валеріївна, яка і сюрпризний момент сворить, і на святі допоможе.