21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.
19 лют. 2024

День Державного герба України

Сьогодні відзначається День Державного Герба — символу суверенності нашої країни, її історичного минулого. 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила золотий Тризуб на блакитному щиті як Малий Герб України. Символ, який об’єднує український народ на шляху до волі та самостійності.
17 лют. 2024

Тиждень науки

З метою залучення дітей до дослідницької діяльності, формування інтересу в галузі природничих наук, технологій, підтримки та розповсюдження ефективного педагогічного досвіду, направленого на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей дошкільного віку у закладі пройшов тиждень науки.
16 лют. 2024

День єднання

День єднання - молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
15 лют. 2024

Дій сьогодні заради майбутнього

Інформаційно-роз'яснювальна робота до Всесвітнього дня боротьби проти раку
12 лют. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти у 2024 році здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня
9 лют. 2024

Запрошуємо до участі

Оголошуємо реєстрацію на Global Money Week 2024 відкритою!
5 лют. 2024

Підтримуйте ментальне здоров’я у дошкільнят

Запрошуємо вихователів закладів дошкільної освіти долучатись до конкурсу “Гратися і не боятися”
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.
1 лют. 2024

Запрошуємо до участі

Марафон "Добро починається з тебе"