3 січ. 2024

365 казок на ніч

Новорічні аудіоказки у виконанні відомих українців
31 груд. 2023

Вітаємо з прийдешнім Новим Роком

Вітаємо із прийдешнім Новим Роком! Бажаємо, щоб 2024 рік був часом нових звершень, радості та успіху. Нехай цей рік приносить найбільше щастя та добробуту.
28 груд. 2023

Сьогодні наш садочок святкує 80-річний ювілей!!!

За 80 років плідної педагогічної діяльності в нашому  закладі сворено свій стиль, традиції та особливості організації освітнього процесу. Достатньо пройти світлими коридорами, заглянути в затишні групи, поспілкуватися з маленькими "чомусиками" і одразу стане зрозуміло, що тут працюють творчі люди, для яких любов до дітей є сенсом життя. За 80 років існування садочку було виховано понад 3 000 вихованців. Це люди різних професій: лікарі, педагоги, вчені, депутати… Ми пишаємося всіми нашими випускниками. А особливо, найголовнішим нашим випускником мером Харкова- Ігором Тереховим. Вітаємо колектив нашого садочку та всіх вихованців!
27 груд. 2023

Шановні батьки!

Нагадуємо Вам про безпеку життєдіяльності дітей взимку.
24 груд. 2023

Вітання з Різдвом Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Шановні освітяни, дорогі діти та батьки! Від щирого серця вітаю вас із радісним і світлим святом – Різдвом Христовим! Це свято нам дає надію на диво, переповнює вірою у краще та надихає творити добро. Бажаю у це чарівне свято миру і спокою у кожному домі, сімейного затишку, душевної рівноваги, благополуччя, нових вражень та щирих емоцій. Нехай ваше життя наповниться радістю, бажаними перемогами і гарним настроєм. Щасливого, доброго та затишного Різдва! З найкращими побажаннями Олена ВЄДЯЄВА, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради
22 груд. 2023

"Стаємо сильнішими разом!" - порадник для освітян щодо інтеграції дітей в воєнних умовах

Експерти DECIDE в межах спільної з МОН ініціативи «Стаємо сильнішими разом!» методичний розробили порадник для освітян про соціальні, психологічні й педагогічні аспекти інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни, у дитячі спільноти.
18 груд. 2023

8 нових дитячих книжок від українських авторів

Тема війни, яка особливо яскраво проявилася в українському дитліті з початку повномасштабного вторгнення, досі залишається актуальною, адже війна триває. Поза тим сучасна література для дітей і підлітків аж ніяк нею не обмежується: за останні декілька місяців на полицях книгарень з’явилося чимало свіженьких видань найрізноманітніших жанрів і тем.
14 груд. 2023

Вітаємо з отриманням сертифіката!

Дякуємо всім, хто долучився до заходів Національно банку України з фінансової грамотності.
12 груд. 2023

Поради батькам. Подбай про себе, щоб подбати про свою дитину.

У стані стресу дуже важко бути уважними до потреб дитини, тому намагайтеся зберегти максимально можливу рівновагу, аби підтримати дитину.
10 груд. 2023

День прав людини

10 грудня 2021 року у світі відзначають Міжнародний день прав людини, заснований Генеральною асамблеєю ООН, бо саме в цей день в 1948 році Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.