Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Загальна характеристика навчального закладу

Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", наказу  Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти" від 19.12.2017 №1633

Дошкільний навчальний заклад розташований у двохповерховому будинку, відкритий 27  грудня 1943 року, проектна потужність складає 100 дітей.

В закладі функціонує 6 груп.

У закладі : 6 групових кімнат, 5 спальних кімнат, кабінет завідувача, методичний кабінет, медичний кабінет, кабінет завгоспа, харчова комора, пральня, комора кастелянки, 6 туалетних кімнат, овощесховище, харчоблок.

Оладнання основних приміщень відповідає зросту та віку дітей.

Технічний стан приміщень- задовільний, утримуються в порядку й чистоті.

У кожній віковій групі є своя ділянка, яка обладнанна ігровими зонами, рослинами та квітами. Територія освітлена відповідно діючих норм.