Робота дитячого садка під час адаптованого карантину

Робота садочка в умовах адаптивного карантину.

МОН та ЮНІСЕФ Україна рекомендують матеріали, які можна використати у роботі з дітьми дошкільного віку:

Як говорити про коронавірус із маленькими дітьми:

Серія коротких мультфільмів про правила особистої гігієни від ЮНІСЕФ, зокрема про миття рук, умивання, миття посуду тощо.

Поради для батьків та вихователів "Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку".

Корисні постери для закладів про правила гігієни.

Інформація щодо встановлених обмежень та умов обслуговування в ЗДО № 36 під час виходу с карантину

-Ранкове приймання дитини до дошкільного навчального закладу проводиться на теріторії закладу з 7.00 до 8.30 з обов'язковим температурним скринінгом дітей, якщо температура понад 37.2С, діти не можуть бути прийняті до ЗДО.

-Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот. Прийом дітей буде відбуватися перед входом до закладу, де встановлено відповідне маркування - кольорові наліпки, що передбачають дистанціювання у 1,5 м.

-Обмежується пересування батьків по теріторії закладу, з дотриманням дистанції 1,5 м.

- Забираємо дітей на ігрових майданчиках з 16.00-19.00

Адміністрація закладу