Робота з дітьми

Головні завдання  музичного керівника на  заняттях:

Картинки по запросу вислів про роботу музичного керівника

- виховувати любов та інтерес до музики;
- допомагати дітям ввійти в світ музики, відчути її, зрозуміти;
- збагачувати музичні враження дітей шляхом ознайомлення їх з різноманітними музичними творами;
- навчати дітей злагоджено співати, красиво і ритмічно рухатися під час музики, грати на музичних інструментах;
- розвивати музичні здібності у дітей, емоційну чутливість, музичний слух, а також творчі та артистичні здібності дітей.
   Всі ці завдання взаємозв’язані і залежать від вікових особливостей дітей.

Музика – це частина людського життя. Вона входить в наше життя з перших днів, і потім поряд з нами, назавжди. В ній втілено все прекрасне, добре, світле і вічне.

Я хочу ,щоб гарна, красива музика завжди лунала в серцях моїх вихованців, і вони її відчували кожною частинкою своєї душі.

"Музика-уява-фантазія-казка-творчість - така доріжка, йдучи якою, дитина розвиває свої духовні сили. Музична мелодія пробуджує в дітей яскраві  уявлення. Вона ні з чим не зрівнянний засіб виховання творчих сил розуму."

В.О Сухомлинський