12 вер. 2023

Запрошуємо до участі

Запрошуємо долучитися до благодійної акції #СміливаГривня зі збору монет від Національного банку України
11 вер. 2023

Освітній проєкт Дія. Освіта

Пропонуємо до уваги освітній проєкт Дія.Освіта, який розробили в Міністерстві цифрової трансформації України Проєкт має онлайн-складову — платформу, де розміщені безкоштовні курси з цифрової грамотності, і офлайн-складову — мережу партнерських хабів цифрової освіти по всій країні, де можна отримати доступ до інтернету та цифрових гаджетів. Мета платформи допомогти українцям розвинути цифрові навички, щоб потужніще проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн.
6 вер. 2023

Як безпечно використовувати онлайн-платформи у навчанні: зустріч із кіберполіцією

6 вересня 2023 року о 14.00 на сторінці МОН у Facebook відбудеться трансляція зустрічі з фахівцями Департаменту кіберполіції Національної поліції України, які розкажуть про безпечне використання онлайн-платформ в освітньому процесі.
4 вер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року.
2 вер. 2023

#Героям_сучасності_2023

Запрошуємо до участі!
1 вер. 2023

День Знань

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань
1 вер. 2023

Шановні діти, батьки, педагоги!

Вітання начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої з початком нового навчального року
29 серп. 2023

День пам’яті загиблих захисників України

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.
28 серп. 2023

Запрошуємо на вебінар

Вебінар для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, центрів підвищення кваліфікації педагогічних працівників: “Розвиток роботи з дітьми в закладі дошкільної освіти”
24 серп. 2023

З Днем Незалежності!

Неважливо, де ми народилися: в Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми розмовляємо. Тільки одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Зі святом вас! З Днем Незалежності! Слава Україні!