9 черв. 2023

Міжнародний день друзів

9 червня відзначаємо найтепліше свято — Міжнародний день друзів, який присвячено дружнім взаєминам між людьми.
7 черв. 2023

Звітування керівника закладу Лаврової М.В.

Звітування керівника закладу № 36 Лаврової М.В. про свою діяльність за підсумками 2022/2023 року навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю
5 черв. 2023

День повітряних кульок

5 червня проводиться День повітряних кульок. Ці червневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!
2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої

зі святом Останнього дзвоника
2 черв. 2023

Привітання начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої

зі святом Останнього дзвоника

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти травні 2023 року
1 черв. 2023

Міжнародний день захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.
31 трав. 2023

Всеукраїнський онлайн-захід із безпеки до Міжнародного дня захисту дітей

Міністерство освіти і науки України та Google Україна презентують Всеукраїнський онлайн-захід із безпеки до Міжнародного дня захисту дітей.
30 трав. 2023

Освітня акція «Де єдність, там і перемога»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, Міжнародного дня друзів, Всесвітнього дня донора, Дня Конституції України Департамент освіти Харківської міської ради запрошує долучитися до освітньої акції «Де єдність, там і перемога» охочих школярів, батьків, вихованців позашкілля, педагогів.