20 квіт. 2021

Консультація для вихователів "Чарівний світ образотворчого мистецтва"

Вихователь-методист провела мастер клас з малювання, на якому ознайомила педагогів з різними нетрадиційними техніками малювання: пальчиком, зім'ятим папірцем, ватними паличками, ниткографією.
19 квіт. 2021

Міжнародний день пам’яток і визначних місць

Сьогодні діти середньої групи згадали найулюбленіші місця розвитку та відпочинку дітей в місті Харкові, культурні, історичні та архітектурні пам’ятки міста. Мета цього заняття - розвивати пізнавальний інтерес до вивчення рідного краю, почуття гордості, любові до Харкова, дбайливого ставлення до культурних, історичних та архітектурних пам’яток міста.
16 квіт. 2021

Зелена весна

Колектив дошкільного закладу щодня працює разом з дітьми на ділянці дошкільного закладу, аби подвір'я садочку сяяло чистотою, вітало усіх першими квітами. Діти із задоволенням допомогають дорослим і разом радіють як розквітає садочок
15 квіт. 2021

День правового виховання

15.04.2021 року в дошкільному закладі пройшов день правового виховання. З метою ознайомлення дітей з основними правами дитини та сприянню їх дотримання в групах були проведені заняття "Великі права маленької дитини", "Квітка дитячих прав","Про права граючись".
12 квіт. 2021

Всесвітній день авіації та космонавтики

У дошкільному закладі пройшли тематичні заняття до всесвітнього дня авіації та космонавтики. Педагоги закладу ознайомили дітей з усіма планетами, сузір’ями. Разом з дітьми пограли в цікаві космічі ігри.
9 квіт. 2021

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова

Відповідно до рішення позачергового засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні з 00:00 11 квітня Харків і область переводяться у «червону зону» до особливого розпорядження.
7 квіт. 2021

7 квітня - Всесвітній день здоров’я

З нагоди Всесітнього дня здоров`я у садочку відбулася спортивна розвага для дітей старшої групи «Здоров’я бережи змалку». Діти мали можливість проявити свою кмітливість та спритність в естафетах.
5 квіт. 2021

Прийом документів для зарахування до 1 класу на 2021/2022 навчальний рік

До уваги батьків майбутніх першокласників! 05 квітня 2021 року закладами загальної середньої освіти розпочато прийом документів для зарахування дітей до 1 класу на 2021/2022 навчальний рік....
4 квіт. 2021

До уваги батьків!

05 квітня 2021 року учні 1-4-х класів повернуться до звичайних занять у класах,а учні 5-11-х класів навчатимуться за дистанційною формою навчання у зв'язку з високим рівнем захворюваності. Освітній процес буде здійснюватися з дотриманням всіх протиепідемічних вимог. Заклади дошкільної освіти та заклади позашкільної освіти продовжують працювати у звичайному режимі з дотриманням норм карантину.
1 квіт. 2021

Фізкультурна розвага "Пригоди лісовичка"

01.04.2021 року в дошкільному закладі відбулась фізкультурна ровага для дітей молодших груп "Пригоди лісовичка". Метою розваги було викликати у дітей позитивні ємоції, радість та добрий настрій.