4 січ. 2021

Затверджено нові грошові норми харчування у закладах дошкільної освіти

Шановні батьки! Рішенням виконкому Харківської міської ради від 24.12.2020 № 772 затверджено з 01.01.2021 грошові норми харчування учнів та вихованців закладів освіти міста, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова: У закладах дошкільної освіти: Для вихованців віком від 1 до 3 років - 30,00 грн (із розрахунку: 12,00 грн - бюджетні кошти та 18,00 грн - батьківська плата). Для вихованців віком від 3 до 6 (7) років - 35,00 грн (із розрахунку: 14,00 грн - бюджетні кошти та 21,00 грн - батьківська плата).
22 груд. 2020

До уваги батьків!

Міністерство освіти і науки України презентує Систему автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів (АС «ІРЦ»)
21 груд. 2020

Тематичне заняття " Новий рік зустрічаємо"

В молодших та середній групі пройшли тематичні заняття "Новий рік зустрічаємо". Діти читали вірші, співали пісні, водили хороводи.
18 груд. 2020

Тематичне заняття " Святий Миколай у гості до нас завітав"

В старших групах були проведені тематичні заняття "Святий Миколай у гості до нас завітав". Діти читали вірші, намалювали малюнки для Миколайчика.
14 груд. 2020

Тематична розвага для дітей старшого віку "Україна моя- ти одна як життя"

В дошкільному закладі відбулась тематична розвага для дітей старшого віку "Україна моя- ти одна як життя". Діти читали вірші про Україну, співали пісні, грали в українські народні ігри.
2 груд. 2020

Підсумки районного конкурсу творчих робіт "Листівка Захистнику Вітчизни"

За підсумками районного конкурсу творчих робіт "Листівка захистнику України," вихованець старшої групи нашого закладу Філімонов Максим, посів 2 місце. Вітаємо переможця!!!
1 груд. 2020

Всеукраїнський день добрих справ

1 грудня- Всеукраїнський день добрих справ. В усіх вікових групах пройшли заняття "Долоньки добра". Педагоги груп прийняли участь в благодійній акції "Щедрий вівторок"
23 лист. 2020

Конкурс "Листівка Захистнику Вітчизни"

В дошкільному навчальному закладі пройшов конкурс малюнків " Листівка Захистнику Вітчизни". Переможцями конкурсу стали діти Філімонов Максим, Кривоспицький Давід, Чорнявський Гліб та Козлова Катерина. Дякуємо усім за участь у конкурсі. Кращі малюнки будуть відправлені на районний конкурс, далі у міський шпіталь. Вітаємо переможців!
13 лист. 2020

З 16 листопада 2020 року поновлюються заняття з відвідуванням шкіл для учнів 5-11-х класів, учні 1-4-х класів продовжують навчатися у очному режимі. Кабінет міністрів України відмовився від адаптивного карантину і впровадив обмеження «помаранчевої» зони по всій країні. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови від 22 липня 2020 р. № 641» відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти забороняється тільки у випадку, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти і персоналу навчального закладу. Зі змінами до правил карантину можна ознайомитися на сайті Міністерства і науки України
9 лист. 2020

День української писемності та мови

Сьогодні у нашому закладі святкували День української писемності та мови. Діти слухали казки, читали вірші, співали українські народні пісні. Створювали настрій свята і оформлені національні куточки.