Цікаві завдання для дітей на новорічні свята

27 груд. 2022
Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам новорічні робочі зошити «Зимових завдань», які допоможуть дорослим грамотно організувати дозвілля дитини на новорічні та різдвяні свята, а малечі – цікаво й корисно провести канікули.

Новорічний робочий зошит «Зимові завдання для дошкільників» допоможе дорослим грамотно організувати дозвілля для своєї дитини на Новий рік та Різдво, а малечі – цікаво й корисно провести новорічні свята.

Робочий зошит укладено для дітей 5-річного віку. Завдання зошита допоможуть дитині в ігровій формі потренувати пам'ять і логіку, підготувати руку до письма, збагатити словниковий запас, учитимуть орієнтуватися в просторі. Виконуючи завдання, дитина здобуватиме вміння працювати за зразком, порівнювати зображення, створювати власні візерунки, придумувати новорічні іграшки.