Електронна реєстрація дітей до ДНЗ

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу, що з 2013 року в дитячому садочку була введена електронна реєстрація дітей. За бажанням Ви можете зареєструвати свою дитину за наступним посиланням http://reg.isuo.org.

Для зарахування дитини в дошкільний заклад необхідно зареєструватися на сайтіи електронної реєстрації.

Для подачі заяви Вам необхідно зайти на сайт Департаменту науки і освіті Харківської обласної державної адміністрації, активувати вкладку «До уваги батьків» і перейти на сайт «Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області», далі «Електронна система реєстрації до ДНЗ» http://sadik.kh.ua/

На сайті «Електронна система реєстрації до ДНЗ» надана повна інформація про дошкільні навчальні заклади Харківської області. У правій колонці сайту в графі «Оберіть ДНЗ» можливо ознайомитися з  повною  та скороченою назвою ДНЗ,  типом,  формою власності, типом місцевості, поштової адресою, ПІБ керівника, мовою навчання та іншою інформацією про ДНЗ.

Все НЗ систематизований по місце розташуванню, тобто можливо не лише вибрати район Харківської області, але і сіло, селище, місто і тому подібне.  Для подачі заявки у вибраний ДНЗ користувачеві сайту необхідне зареєструватися.

Для цього у верхньому правому куті натиснути кнопку «Реєстрація» і ввести необхідні дані в анкеті реєстрації.  Необхідно заповнити всі обов'язкові поля, які відмічені знаком «*» (зірочка). Після заповнення анкети і натиснення кнопки «Зареєструватись», необхідно проглянути вказаний в анкеті електронний ящик (електронну пошту) та активувати обліковій запис, використовуючи кнопку активації в електронному листі.

Подати заявку можна лише в один дитячий садок, в разі повторній подачі заявки одним і тим же користувачем, друга заявка не розглядатиметься модератором.

Надалі, зайшовши під своїми обліковими даними (логіном і паролем), заявник може побачити статус заявки, який встановлює модератор сайту.

На сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.