Прийом заяв для вступу дітей до першого класу 2024/2025 навчального року розпочнеться 8 квітня 2024 року.

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " дошкільнИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД   (ЯСЛА-САДОК) № 36 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ  ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 36

Ми завжди відкриті для спілкування та готові до співпраці.
        На сайті дошкільного закладу Ви можете знайти відповіді на чимало різних питань щодо організації роботи закладу:
-  поцікавитись, чим живе дитячий садок;
- ознайомитись з новинами;
- отримати потрібні консультації;
- ознайомитись з цікавими статтями про розвиток умінь і навичок своїх малюків, дослухатись до порад фахівців

Гарно в нашому садочку!

Наш садок всім - рідний дім.

То ж приводьте сина й дочку,

Будем раді вам усім!

У центральній затишній частині міста однією з окрас мікрорайону є заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 36, який гостинно відкрив двері для малюків.
 За майже 80 - ти річний період плідної педагогічної діяльності в нашому  закладі сворено свій стиль, традиції та особливості організації освітнього процесу. Достатньо пройти світлими коридорами, заглянути в затишні групи, поспілкуватися з маленькими "чомусиками" і одразу стане зрозуміло, що тут працюють творчі люди, для яких любов до дітей є сенсом життя.
     Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збереженні дитячої субкультури та визнанні унікальності ролі дошкільного дитинства в становленні особистості.
      В садочку 6 груп: 4 дошкільних, 2 раннього віку. Для дітей працюють педагоги та помічники вихователів, медики, працівники кухні, обслуговуючий персонал.
      Створено гарні умови для дітей: затишні естетично оформлені групи, сучасні меблі, гарне предметно - розвивальне середовище, дидактичні матеріали,що дібрані згідно з вимогами  Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина". Ми розуміємо що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров'я і ми працюємо над цим. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму.Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей (ранкова гімнастика, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри). На високому рівні організовано освітній процес. Маємо гарну методичну базу, використовуємо новітні досягнення в педагогіці. Запроваджуємо в освітній процес сучасні науково - методичні підходи:
- особистісно - орієнтований;
- діяльнісний;
- інтегрований;
- психологізація освітього процесу;
- впровадження в практику іноваційних освітніх технологій.
     Організація педпроцесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дітей.
      Сьогодні родина вибирає дитячий садок не за найближчим територіальним розташуванням, а за програмою розвитку малюка, найголовніше - за психологічним мікрокліматом у педколективі, створенням розвивального середовища , а головне - любові до дитини.
      Добре відомо, що все, до чого пригорнулося серце в дитинстві, залишається назавжди. І саме тому заклад дошкільної освіти № 36 це той, де дітям затишно і весело, де їх люблять і дбайливо доглядають. Тут піклуються про здоров'я дітей і про якісну підготовку до сучасної школи.

САДОЧОК НАШ - ПРИВІТНЕ МІСТО,

ЧАРІВНЕ, КВІТУЧЕ, ЧИСТЕ,

І ЯК ГАРНІ, щирі КВІТИ,

ПІДРОСТАЮТЬ НАШІ ДІТИ!

18 бер. 2024
Вітаємо!
Осєніну К.В., вихователя-методиста, яка посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі "Мій Шевченко" в номінації декоративно-ужиткове мистецтво.
14 бер. 2024
Запрошуємо взяти участь!
Кожен з нас мріє. І дорослі, і малі, всі уявляють собі інший світ - щасливий, безтурботний, сповнений любові, посмішок, і, звісно, без війни. Мрії надихають, мотивують і дають віру в себе і свої сили. Окреме місце в мільйонах мрій, що вирують над нами, займають дитячі мрії. Щирі, казкові й неймовірно важливі. Цьогорічний конкурс малюнків ми хочемо присвятити саме їм. Занурмося у цей безмежний всесвіт мрій маленьких українців і дізнаємось, що приховано в їхній космічній уяві!
13 бер. 2024
Вітаємо!
Вітаємо Коробчанського Михаїла, який посів ІІ місце в номінації "Родинна творчість" у районному конкурсі творчих робіт "Зимова казка" серед вихованців закладів дошкільної освіти.