День дитячих винаходів

17 січ. 2023
17 січня в усьому світі відзначається День дитячих винаходів або, в іншому перекладі, День дітей-винахідників. Символічно, що датою Дня обраний день народження одного з видатних американців – державного діяча, дипломата, вченого, винахідника, журналіста Бенджаміна Франкліна.

Цікаво знати, що кожного року понад 500 тисяч дітей і підлітків винаходять різні гаджети та ігри, створюють, модифікують роботів і техніку. Всі дитячі винаходи, безсумнівно, роблять наше життя зручнішим.

Про цікаві відкриття та винаходи ти можеш прочитати у книгах, завітавши до бібліотеки! Тож долучайся до пізнання нового й цікавого навколо тебе!