Продовжено проведення циклу заходів для педагогічних працівників

25 січ. 2023
Відділом наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у співпраці з ГО «Ла Страда-Україна» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) продовжено проведення циклу заходів для педагогічних працівників з питань психосоціальної підтримки, соціальної згуртованості, соціального та емоційного навчання та навчання життєвим навичкам учасників освітнього процесу.

24 січня 2023 року проведено десятий вебінар «Вплив війни на поведінку дитини». Спікеркою заходу була Наталія Сабліна, кандидатка психологічних наук, психологиня, психотерапевтка, керівниця Тренінгового центру Наталії Сабліної, тренерка Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна».

На вебінарі були розглянути такі питання:

1. Як війна впливає на поведінку дитини?
  2. Як розмовляти з дітьми про війну?
  3. Надання першої психологічної допомоги дітям молодшого шкільного віку.
  4. Надання першої психологічної допомоги дітям старшого віку та підліткам.
  5. Стадії переживання горя дитиною.
  6. Як розповісти дитині про смерть близької людини?
  7. Рекомендації батькам та родичам.
  8. Вправа «Як допомогти собі поплакати».

Для тих, хто не зміг долучитися до зустрічі, матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/uKLfZH51Muw