Підтримка дітей і педагогів дошкілля в умовах війни

21 лют. 2023
Колектив журналів “Дошкільне виховання”, “Джміль” та видавництво “Світич” запрошують на безоплатний вебінар керівників ЗДО, вихователів, психологів

Всеукраїнський науково-методичний журнал “Дошкільне виховання” та Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка запрошують педагогів і студентів дошкілля на методичний вебінар.

Тема вебінару: Підтримка дітей і педагогів дошкілля в умовах війни.

✓ Дата і час проведення: 22 лютого о 14:00.

✓ Цільова аудиторія: керівники ЗДО, вихователі-методисти, вихователі, практичні психологи; консультанти Центрів професійного розвитку педагогічних працівників; викладачі та студенти спеціальності “Дошкільна освіта”.

✓ Умови участі: БЕЗОПЛАТНО.

✓ Участь у вебінарі буде засвідчена сертифікатом учасника (2 акад. год).

✓ У програмі вебінару:

Виклики сьогодення та інструменти сучасного педагога.

Дієві практики самодопомоги та стабілізації емоційного стану дітей і дорослих (за матеріалами журналу “Дошкільне виховання”).

Мистецтво як засіб підтримки та розвитку дошкільнят (за матеріалами журналу “Джміль”).

Обговорення актуальних питань, відповіді на запитання учасників.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ