Методична робота

Методична робота в нашому  закладі дошкільної освіти – це комплексний процес, у ході якого здійснюється практичне навчання педагогічних працівників ефективним формам і методам роботи з дітьми. Методична робота з педагогічними кадрами проводиться на високому рівні, використовуються різноманітні форми роботи з вихователями з метою підвищення їх педагогічної майстерності.

ЗАВДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ СЛУЖБИ:

Заклад реалізує виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти через планування роботи за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина"
розробка рекомендацій по створенню предметно - ігрового середовища за всіма видами дитячої дільності;
узагальнення перспективного досвіду педагогів;
надання методичної допомоги працівникам дошкільного закладу.

Методична робота з педагогічними кадрами.

Мета: підвищення фахової майстерності педагогів щодо впровадження Освітньої програмидля дітей від двох до семи років "Дитина”, експериментальних навичок педагогів в процесі аналізу і самоаналізу педагогічної діяльності; сприяння росту професійної майстерності педагогів; підвищення результативності науково-методичної роботи з кадрами.