10 черв. 2020

Важливе оголошення щодо дати та часу звітування керівника

Шановні батьки! 30.06.2020 о 17.30 відбудеться щорічне звітування завідувача дошкільного закладу Лаврової М.В. за 2019/2020навчальний рік (Zoom конференція). Порядок денний: 1.Звіт завідувача перед громадськістю в 2019/2020н.р. 2.Про визначення напрямів діяльності закладу освіти в 2020/2021 н.р. Посилання на конференцію буде надіслано через практичного психолога Меламед І.Б. Запрошуємо всіх до участі у конференції. У разі виникнення проблем з підключеням чи участі у звітуванні, звертатися до завідувача або практичного психолога Меламед Інни Борисівни.
4 черв. 2020

Увага! Оголошення!

Шановні Батьки! Доводимо др Вашого відома, що дошкільний заклад за бюджетні кошти забезпечено паперовими рушниками, пральним порошком, миючими та дезінфікуючими засобами.
4 черв. 2020

Технологічне обладнання за кошти міського бюджету

За кошти міського бюджету Департаментом освіти у заклад дошкільної освіти було придбано холодильну шафу. Щиро дякуємо!!!
26 трав. 2020

До уваги батьків майбутніх першокласників!!

В закладах загальної середньої освіти Київського району адміністраціями шкіл розпочато прийом документів щодо зарахування дітей до 1-х класів, який триватиме до 25.06.2020.

Основні правила прийому дітей у дошкільний заклад з 01червня 2020 року

Шановні батьки!З метою запобігання поширення коронавірусної хвороби необхідно дотримуватися протиепідеміологічних вимог, а саме: 1.Сурово заборонено батькам або супроводжуючим особам приходити на територію закладу без захисних масок та заходити в будівлю закладу. 2.Суворо дотримуватися час прийому дітей до закладу з 7.00 до 8.30. 3.Не допускати до закладу дітей та батьків, у яких під час проведення температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 або ознаки респіраторних захворювань. Бажаємо Вам здоров'я!

Робота дошкільного закладу з 1 червня 2020 року

Шановні батьки! З 1 червня 2020року дошкільний заклад № 36 розпочинає свою роботу.
17 трав. 2020

17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

- це щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня
5 трав. 2020

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ

Карантин продовжено до 22 травня, але з 11 травня буде скасовано частину обмежень
4 трав. 2020

Привітання міського голови Геннадія Керніса з нагоди Великої Перемоги

Поздравляю вас с 75-й годовщиной Великой Победы! Желаю всем нам в первую очередь мира. Того мира, за который боролись наши великие предки. Ветеранам и детям войны еще раз хочу сказать спасибо! Спасибо за то, что выжили, за то, что боролись, за то, что победили! Я сделаю все, чтобы ваш подвиг никогда не был забыт.
27 квіт. 2020

Уряд продовжив карантин до 11травня 2020

Кабінет Міністрів України продовжив дію карантину до 11 травня 2020 року. Відповідне рішення прийняте на засіданні Уряду 22 квітня. “Передбачається продовження терміну дії карантину до 11 травня 2020 року. Разом з цим пропонується дозволити перевезення в міському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові, а також залучати до роботи окремих категорій працівників без проходження обов’язкового профілактичного огляду, термін якого припав на період карантину.