2 груд. 2020

Підсумки районного конкурсу творчих робіт "Листівка Захистнику Вітчизни"

За підсумками районного конкурсу творчих робіт "Листівка захистнику України," вихованець старшої групи нашого закладу Філімонов Максим, посів 2 місце. Вітаємо переможця!!!
1 груд. 2020

Всеукраїнський день добрих справ

1 грудня- Всеукраїнський день добрих справ. В усіх вікових групах пройшли заняття "Долоньки добра". Педагоги груп прийняли участь в благодійній акції "Щедрий вівторок"
23 лист. 2020

Конкурс "Листівка Захистнику Вітчизни"

В дошкільному навчальному закладі пройшов конкурс малюнків " Листівка Захистнику Вітчизни". Переможцями конкурсу стали діти Філімонов Максим, Кривоспицький Давід, Чорнявський Гліб та Козлова Катерина. Дякуємо усім за участь у конкурсі. Кращі малюнки будуть відправлені на районний конкурс, далі у міський шпіталь. Вітаємо переможців!
13 лист. 2020

З 16 листопада 2020 року поновлюються заняття з відвідуванням шкіл для учнів 5-11-х класів, учні 1-4-х класів продовжують навчатися у очному режимі. Кабінет міністрів України відмовився від адаптивного карантину і впровадив обмеження «помаранчевої» зони по всій країні. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови від 22 липня 2020 р. № 641» відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти забороняється тільки у випадку, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти і персоналу навчального закладу. Зі змінами до правил карантину можна ознайомитися на сайті Міністерства і науки України
9 лист. 2020

День української писемності та мови

Сьогодні у нашому закладі святкували День української писемності та мови. Діти слухали казки, читали вірші, співали українські народні пісні. Створювали настрій свята і оформлені національні куточки.
2 лист. 2020

З 2 листопада в школах Харкова розпочинаються навчальні заняття

Шановні ботьки учнів! Після канікул у понеділок, 2 листопада, в школи повернуться на уроки в звичайному режимі учні 1-4 класів. Учні 5-11 класів перейдуть на дистаційну та змішану форму навчання. інформація розміщена на сайті кожної школи.
23 жовт. 2020

Перехід на зимовий час

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 ранку стрілки годинника в Україні переведуть на годину назад.
18 жовт. 2020

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 грудня 2020 року

13 жовтня 2020 року під час засідання Кабінету Міністрів України було прийняте рішення щодо подовження карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року. На засіданні Кабміну було розглянуто низку питань, зокрема щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641, яка регламентує умови карантину на території України.
17 жовт. 2020

Дошкільні заклади освіти продовжують працювати

Рішенням позачергового засідання міської комісії Щодо посилення протиепідемічних заходів відповідно до «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території міста Харкова вирішено запровадити канікули у закладах загальної середньої освіти міста Харкова з 19 по 30 жовтня 2020 року. Дошкільні заклади освіти продовжують працювати.
13 жовт. 2020

Вітання з нагоди Дня захисника України

Шановні захисники Вітчизни! Щиро вітаємо Вас зі святом - Днем захисника України! Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, щирих побажань.