5 бер. 2021

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників.

Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» запрошує батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2021 року на сайті КВНЗ ХАНО
5 бер. 2021

З днем 8 березня!

Шановні милі жінки! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята- 8 Березня! Бажаємо Вам міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові,теплоти близьких сердець, душевного комфорту та щирості почуттів! Нехай у Вашому домі будуть злагода, спокій та добробут!
1 бер. 2021

Святковий захід, присвячений Міжнародному жіночому дню

1 березня 2021 року у Харківському муніципальному культурному центрі відбувся святковий захід для працівників закладів освіти Київського району, присвячений Міжнародному жіночому дню. На святі були присутні секретар Харківської міської ради Терехов Ігор Олександрович, голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Казанжиєва Неллі Василівна, начальник Управління освіти Куценко Тетяна Володимирівна, голова Київської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Мартинова Надія Василівна, голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна, працівники закладів освіти району. За багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова та з нагоди Міжнародного жіночого дня завідувач дошкільного закладу Лаврова Марина Василівна була ногороджена Подякою Харківського міського голови. Вітаємо!
1 бер. 2021

Заняття доброти.

1 березня в закладі дошкільної освіти пройшли заняття доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин". Метою якого було дбайливе ставлення до беспритульних тварин.
26 лют. 2021

Тематичні весняні ранки

Шановні батьки! Тематичні весняні ранки в дошкільному закладі відбудуться 02.03.21-03.03.2021. У зв'язку з адаптивним карантином заходи проводяться без батьків.
24 лют. 2021

Пізнавально-дослідницький проект "Допоможи зимуючим птахам"

24 лютого 2021 року у режимі онлайн на платформі ZOOM педагогами закладу дошкільної освіти № 36 Лавровою Мариною Василівною та Ляшовою Валентиною Миколаївною був проведен пізнавально-дослідницький екопроект за темою "Допоможи зимуючим птахам". Під час заходу педагоги предаставили досвід роботи з дітьми, батьками, педагогами. В практичній частині заходу було представлено семінар-практикум та заняття з екологічного виховання.
23 лют. 2021

З 24 лютого по 30 квітня 2021 року на всій території України почав діяти адаптивний карантин

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 104 від 17 лютого 2021 року, з 24 лютого до 30 квітня 2021 року на всій території України запроваджено адаптивний карантин. Залежно від епідемічної ситуації, на території України в цілому або на території окремих регіонів встановлюється "зелений", "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення.
22 лют. 2021

Тематичне заняття "Екскурсія до зоопарку"

В молодших групах пройшли тематичні заняття "Екскурсія до зоопарку", метою якого було формування чутливого ставлення до тварин та їх місце в житті людини. Заняття проводились в ігровій формі, діти читали вірші, відгадували загадки про тварин, грали в дидактичні та рухливі ігри.
8 лют. 2021

Тиждень науки

У дошкільному закладі з 8 лютого по 12 лютого стартує Тиждень науки " Сьогодні фантазери - завтра винахідники". Діти разом з вихователями проводять експеременти, аналізують природні явища. Різноманітні досліди викликають неймовірне захоплення та цікавість.
2 лют. 2021

Проект "Допоможи зимуючим птахам"

В дошкільному закладі стартує пізнавально- дослідницький проект "Допоможи зимуючим птахам". В цьому проекті приймали участь всі співробітники закладу, діти та їх батьки. Діти разом з батьками зробили годівнички для птахів, підгодовували їх, постерігали за їх поведінкою. Педагоги закладу провели безліч занять, спостережень за птахами. Метою проекту було формування чутливого ставлення до природи та уявлення про спосіб життя зимуючих птахів. Дякуємо батькам за участь у ЄКО проекті!