10 жовт. 2022

Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній день психічного здоров’я відзначається з 1992 року, з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я (World Federation for Mental Health). Щорічно Видаються тематичні журнали міжнародних психіатричних організацій, розсилаються звернення в урядові структури і органи охорони здоров’я, що закликають взяти участь в міжнародному русі, випускаються спеціалізовані телевізійні програми.
6 жовт. 2022

Районний конкурс творчих робіт "Листівка захиснику України"

Запрошуємо Вас долучитись до конкурсу "Листівка захиснику України", який проводиться з метою розвитку морально-етичних якостей дітей дошкільного віку, формування патріотичного світогляду дітей, сприяння їх самореалізації та творчого розвитку
4 жовт. 2022

Запрошуємо Вас 05.10.2022 о 11.00 на Міжнародний урок доброти
3 жовт. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2022 року.
2 жовт. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

29 вер. 2022

Благодійна акція «Смілива гривня»

Друзі! Оголошуємо "мобілізацію" монет на допомогу ЗСУ! Наш колектив бере участь в акції "Смілива гривня", яку організовує Національний Банк України. Усі зібрані кошти надійдуть українській армії. З "01 " жовтня по "25 " жовтня у нашому вестибюлі стоятиме пляшка, в яку усі охочі можуть кидати монети. У межах акції "Смілива гривня" приймаються банкноти та монети, якими можна розраховуватися (монети 10, 50 копійок та монети номіналом 1, 2, 5, 10 гривень). Відправте свої монети на фронт! Зробіть свій внесок у перемогу, навіть якщо це 10 коп! Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!
27 вер. 2022

Звернення Казанжиєвої Неллі Василівни, голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Дошкільний вік – це дуже особливий, ніжний та вразливий період у житті кожної дитини. В цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Саме тому ваша праця вимагає від вас особливого ставлення, уваги та відповідальності.
27 вер. 2022

Привітання начальника Управління освіти Вєдяєвої Олени Володимирівни

Шановні завідувачі, вихователі, кухарі, медсестри, психологи, няні – усі, хто присвятив своє життя найпочеснішій справі - вихованню наймолодших громадян нашої країни! Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня дошкілля!
26 вер. 2022

Всеукраїнський день дошкілля

Щиро вітаємо з професійним святом керівників закладів, вихователів, методистів, музичних керівників, інструкторів з фізкультури та всіх-всіх працівників дошкільної освіти – неймовірних людей, які разом з батьками українських дітлахів знайомлять їх із чудовим світом життя.
23 вер. 2022

Всеукраїнський день дошкілля.

23 вересня о 10.00 запрошуємо приєднатися до урочистостей з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля «Сучасне дошкілля під крилами захисту».