30 жовт. 2022

Психологічна підтримка: новий серіал на Дія.Цифрова освіта

Психологічний стан та здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Велика кількість людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й напругу. У курсі психологи сформулювали корисні поради, які допоможуть кожному опанувати себе в критичних умовах. Ви дізнаєтеся, як допомогти близьким та рідним підтримувати здоровий психічний стан в умовах війни.
27 жовт. 2022

Конкурс поробок "Осіння казка"

Шановні батьки! З 27.10.2022 по 07.11.2022 в дошкільному закладі проводиться конкурс поробок " Осіння казка". Запрошуємо дітей, батьків вихованців прийняти участь у творчому конкурсі. Дякуємо за співпрацю!
24 жовт. 2022

Тиждень безпеки

З 24 по 28 жовтня у дошкільному закладі проходить Тиждень безпеки
24 жовт. 2022

Як поводити себе під час атаки безпілотника

Якщо у небі з'явився дрон-камікадзе: як поводитись під час атаки безпілотниками У Мінреінтеграції пояснили, як розпізнати БПЛА та вберегтися від цієї зброї. Чималої шкоди об’єктам нашої критичної інфраструктури завдають ворожі ударні безпілотні літальні апарати (БПЛА). Значну небезпеку вони становлять і для цивільних: дрони-камікадзе можуть нести кілька десятків кілограмів вибухівки та при влучанні створюють потужну ударну хвилю. Будьте уважні! Бережіть себе та близьких!
22 жовт. 2022

Челендж до Дня української писемності та мови

Любіть та цінуйте свою рідну мову Шановні батьки наших вихованців! Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно чувати себе частиною власного народу, його історії та культури. Любіть та цінуйте свою рідну мову. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом! Запрошуємо вихованців ЗДО взяти участь у челенджі до Дня української писемності та мови.
21 жовт. 2022

До уваги учасників освітнього процесу

В закладі працює практичний психолог Меламед Інна Борисівна, яка надає фахові консультації за графіком.
19 жовт. 2022

Правила безпечної поведінки в цифровому середовищі

Міністерство освіти і науки України надзвичайно стурбоване трагічними подіями, що сталися з підлітками через небезпечні ігри в соціальних мережах. Цифрове середовище, дійсно, є не безпечнішим, ніж здається. Діти можуть сприймати свою активність у соціальних мережах як гру та не розуміти наслідків своїх дій, що може призводити до катастрофічних випадків. Створення безпечного освітнього середовища, зокрема в інтернеті, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у дітей у Всесвітній мережі, соціально-емоційна грамотність є важливими завданнями для Міністерства. Наявність відповідних професійних компетентностей у педагогів включено до професійних стандартів та стандартів підготовки. Обов’язковість формування цифрових компетентностей у дітей включено до стандартів освіти та реалізується в освітньому процесі.
17 жовт. 2022

Поради

Як чинити у разі відсутності газу, світла та води
14 жовт. 2022

Привітання з Днем захисників і захисниць України

Цього дня, 14 жовтня, ми вітаємо всіх, хто захищає нашу країну. Саме цим людям ми вдячні за те, що маємо можливість жити, любити та вірити у перемогу нашої країни. Вихованці закладу освіти вітають наших захисників і захисниць зі святом!
11 жовт. 2022

Спільнотека від ЮНІСЕФ

СПІЛЬНОТЕКА — це каталог діджитал та друкованих матеріалів із тем безпеки, харчування, здоров’я та гігієни, психологічної та соціальної підтримки тощо. Всі матеріали розроблені консультантами Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та експертами в різних галузях і мають на меті допомогти сім’ям, які постраждали від війни, переселенцям, молоді, дітям, освітянам, медикам, соцпрацівникам та іншим.