5 груд. 2022

Міжнародний день волонтера

5 грудня — Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.
4 груд. 2022

З Днем обіймів!

4 грудня родичі, близькі друзі, батьки з дітьми під час обіймів обмінюються душевним теплом, яке особливо потрібне на тлі складних подій у нашій країні через війну з росією. Обійнявши іншу людину, ми ділимося гарним настроєм і підіймаємо його навіть самому похмурому із нас.
2 груд. 2022

Районна акція "Герої України"

Розпочато районну акцію «Герої України», що присвячена Дню Збройних сил України. Запрошуємо долучитися до цієї акції.
2 груд. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2022 року.
1 груд. 2022

Я маю право на життя без насилля

В дошкільному закладі проведено онлайн-конференцію для педагогів та батьків «Я маю право на життя без насилля». Мета конференції: виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства, розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.
1 груд. 2022

Як дітям скоротити час, проведений за гаджетами

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської педагоги та дитячі психологи телеграм-каналу «Підтримай дитину» продовжують надавати прості рекомендації.
30 лист. 2022

Всесвітній день домашніх тварин

Всесвітній день домашніх тварин - Ідея про заснування цього свята була озвучена на Міжнародному конгресі прибічників руху на захист природи, що проходив у Флоренції (Італія) в 1931 році. Тоді різні екологічні організації та природоохоронні товариства заявили про готовність організовувати різноманітні масові заходи, спрямовані на виховання у людей почуття відповідальності за все живе на планеті, у тому числі і за домашніх тварин.
29 лист. 2022

Благодійна акція «Смілива гривня»

Дякуємо усім, хто взяв участь у цій ініціативі, за підтримку Збройних Сил України, за високу громадянську позицію, за патріотизм і вагомий вклад у наближення ПЕРЕМОГИ!
28 лист. 2022

В Україні створили чат-бот «ВОБИ2»

Міністерство освітиі науки України пропонує чат-бот «ВОБИ2», який в ігровій формі вчить малих і старших українців, як правильно діяти в умовах воєнного стану
28 лист. 2022

Підсумки ІІІ Міжнародного уроку доброти

Наш педгогічний колектив взяв участь у ІІІ Міжнародному уроці доброти, під час якого вихователями проводились онлайн-заняття, метою яких було виховання у дітей відповідального та гуманного ставлення до тварин (собак та котів).