16 лист. 2022

16 листопада – Всесвітній День ґудзиків

День був заснований американською організацією National Button Society, в 1938-му році, в XX столітті. Деякі з нас іноді навіть не помічають, який є важливий для нас цей елемент нашого одягу, але ж без нього було б все набагато складніше.
14 лист. 2022

День логопеда

Вони вчать наших дітей правильно вимовляти «р», «ш», «з» та інші звуки. Їх робота дуже важлива, а працю не можна не оцінити. 14 листопада 2022 року ми відзначаємо Міжнародний день логопеда і вітаємо всіх, хто причетний до цієї професії.
14 лист. 2022

Групи психологічної підтримки для підлітків, педагогів, практичних психологів та батьків

У вівторок 15.11.2022 року о 15.00 на платформі Zoom працює група психологічної підтримки для для підлітків.
13 лист. 2022

Шановні батьки! Запрошуємо ваших дітей долучитися до соціального освітнього онлайн-проєкту "ПЛАНЕТА СУПЕРГЕРОЇВ - 2" від Центру освітнього консалтингу "ІНВЕСТО"!

Ми - команда творчих освітян, хочемо ділитися з усіма охочими своїм досвідом та знаннями, допомагати кожному, хто цього потребує. Мета проєкту - популяризація освіти та української мови, об'єднання зусиль та можливостей освітян для проведення просвітницьких заходів, майстер-класів, онлайн-практикумів, відеозустрічей для підростаючого та дорослого покоління. ‼️Початок зустрічей 14.11.2022!
12 лист. 2022

Міжнародний день скоромовок

У другу неділю листопада відзначається Всесвітній день скоромовок. За їх допомогою тренується артикуляційний апарат, розвивається пам’ять, покращується вимова. Промовляння скоромовок не тільки корисне заняття, але й веселе. Спробуйте декілька разів поспіль промовити одну з нижче наведених.
10 лист. 2022

Група психологічної підтримки для батьків

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що на платформі Zoom буде працювати група психологічної підтримки для батьків. Спікер – Успенська Віра Володимирівна, практичний психолог комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради».
9 лист. 2022

Україна відзначає День писемності!

Українська мова - одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і наш скарб. Українську мову неодноразово забороняли і намагалися викорінити, а над її носіями вчиняли геноцид. Наша мова пережила все це і зараз визнана однією з найкрасивіших мов у світі.
8 лист. 2022

Радіодиктант національної єдності–2022

Метою радіодиктанту є не перевірка грамотності учасників всеукраїнського флешмобу, а об’єднання людей навколо України в усьому світі. Цьогоріч «Суспільне мовлення» запропонувало усі можливі формати для участі в Радіодиктанті: трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах.
7 лист. 2022

8 листопада 2022 року з метою ознайомлення з результатами експериментального вивчення готовності дитини 6 (7) років до навчання в умовах сучасної школи відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» за участю науковців НАПН України, спеціалістів МОН та ДУ «УІРО» у галузі дошкільної освіти.
7 лист. 2022

Картки на допомогу вчителям молодших класів та вихователям дитячих садків

Американська організація Pure Edge здійснила переклад українською мовою набору карток, який стане у нагоді вчителям молодших класів та вихователям дитячих садків. Вправи спрямовані на роботу з координацією рухів та утриманням рівноваги для дошкільників та учнів початкової школи. Завдяки ним діти відволічуться від стресової ситуації, навчаться зосереджуватися на своєму диханні, практикувати “усвідомленість”.