1 вер. 2021

Вітаємо з Днем Знань!!!

Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року. 1 вересня — це хвилюючий і радісний час, адже з нього розпочинається сходження до нових вершин. Хочемо побажати, щоб новий навчальний рік виправдав Ваші сподівання, був щедрим на цікаві події та приємні новини, подарував нові перемоги і звершення! Щирої, натхненної праці, віри у наших дітей — у наше майбутнє!
27 серп. 2021

Увага батькам!

28 серпня робочий день. Ми чекаємо Вас у садочку, який буде працювати у звичайному режимі.
26 серп. 2021

Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби

Постановою головного державного санітарного лікаря України від 25.08.2021 № 8 затверджено протиепідемічні заходи у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). В документі наведено вимоги щодо організації освітнього процесу, вимоги до поводження з використаними засобами індивідуального захисту та ін.
24 серп. 2021

День Незалежності України

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!
20 серп. 2021

День Державного Прапора України

23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора. Окрасою свята стали дзвінки пісні дошкільнят про рідну Україну, веселі запальні таночки та сонячний настрій, що вигравав на вишиванках малят.
18 серп. 2021

Трудова діяльність

Трудова діяльність на прогулянці – це не тільки гра або розвага, а серйозне заняття. На таких прогулянках діти вчаться трудитися колективно, спільно. Підсумок виконаної ними роботи – це результат спільної праці всіх.
16 серп. 2021

Підготовка закладу до нового 2021/2022 навчального року

У закладі триває підготовка до нового 2021/2022 навчального року. Для дітей створюються належні санітарно-гігієнічні умови, оновлюється матеріально-технічна база. За бюджетні кошти заклад забезпечено миючими та дезінфікуючими засобами, паперовими рушниками, зроблено капітальний ремонт коридора, придбано пральну машину "Midea". Дякуємо.
13 серп. 2021

Особливості перебування громадян у «зеленому» рівні епідемічної небезпеки

Шановні учасники освітнього процесу! Відповідно до п. 2 постанови Кабінету Мiнiстрiв України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами) починаючи з 17.06.2021 на території України встановлено зелений рівень епідемічної небезпеки, вiдповiдно до якого забороняється перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
10 серп. 2021

Безпечна дорога - дітям!

Вмхователі повторили з дітьми правила дорожнього руху, навчили безпечної поведінки на вулицях і дорогах.
5 серп. 2021

Ігри з піском

Всі діти люблять бавитись з піском, а особливо влітку в пісочниціі. Пісок – це дивовижний, багатий своїми можливостями матеріал, здатний приймати будь-які форми. Сухий або вологий – він має різні властивості, і пізнаючи їх, дитина відкриває для себе нові горизонти розвитку.