22 черв. 2021

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.
17 черв. 2021

Заняття з художньо-продуктивної діяльності. Відривна аплікація "Чашка з візерунком"

Методом відривання дрібних шматочків паперу і приклеювання діти зробили чудові візерунки.
15 черв. 2021

До уваги батьків!

Шановні батьки! З 01.07.2021 по 16.07.2021 дошкільний навчальний заклад призупиняє свою роботу на час ремонтних робіт.
11 черв. 2021

Організовуємо освітній процес влітку

В дошкільному закладі триває літній оздоровчий період. Освітній процес організовано з урахуванням діючих нормативних документів. Заняття, ігри, розваги з дітьми максимально проводяться на свіжому повітрі. Зокрема, приділяється значна увага раціональному розподілу фізичної активності кожної дитини.
9 черв. 2021

День друзів

9 червня в усьому світі святкують Міжнародний день друзів. У садочку була проведена тематична розвага , під час якої вихванці залюбки грали, танцювали і співали.
7 черв. 2021

Увага! Щорічна звітня конференція!

Увага! Щорічна звітня конференція відбудеться 23.06.2021 о 17.00 за допомогою сервісу ZOOM.
3 черв. 2021

Спостереження за півонією

Початок літа - час бурхливого цвітіння природи. Серед цієї різнобарвної пишноти розпускаються півонії.
1 черв. 2021

Увага! Зміна вартості харчування в оздоровчий період.

До уваги батьків вихованців! З 01.06.2021 розпочинається оздоровчий період. Вартість харчування вихованців ЗДО збільшується на 10%.
1 черв. 2021

Міжнародний день захисту дітей

Педагоги разом з дітьми урочисто відзначили це свято. Зранку дітей зустрічали яскраво прикрашені майданчики, протягом дня лунали веселі дитячі пісні. Весело та насичено було проведено свято. Діти співали пісні,танцювали, завзято грали у ігри, приймали участь у конкурсах малюнків на асфальті.
28 трав. 2021

Равлик

Інтегроване заняття у середній групі з ліплення та ознайомлення з природнім довкіллям