3 серп. 2021

Свято мильних бульбашок

Поринути в атмосферу казки та чаклунства допоможуть мильні бульбашки — жодна дитина не залишиться байдужим до них. Видувати їх, створюючи іскристий дощ — суцільне задоволення.
29 лип. 2021

Веселі руханки

Кілька хвилин руханки допомагають дітям зняти напруження, розслабитись, перемкнути увагу, підняти настрій. Щоденна рухова активність – це запорука не лише фізичного, але й психологічного здоров’я: знижує дратівливість і тривожність; додає впевненості в собі; сприяє соціальній інтеграції у суспільстві.
27 лип. 2021

Ігри з водою

Ігри з водою відносяться до найбільш улюблених забав малюків. Вони приносять задоволення дітям, покращують настрій, регулюють м'язовий тонус, розвивають велику і дрібну моторику, координацію рухів, благотворно впливають на психіку, заспокоюють, дарують всілякі тактильні відчуття, розширюють кругозір.
22 лип. 2021

Програма "Шкільний офіцер поліції"

В рамках програми "Шкільний офіцер поліції" 22 липня 2021 року до дошкільного закладу завітав співробітник поліції Ченський Дмитро Геннадійович. Під час зустрічі патрульний поліцейській розповів дітям правила безпечної поведінки на вулиці.
20 лип. 2021

Допомога птахам влітку

Про птахів наші малята турбуються не лише взимку, а й під час спеки. В годівничку можна поставити чисту водичку для наших пернатих друзів.
16 лип. 2021

До уваги батьків!

Шановні батькі! Дошкільний заклад відновлює свою роботу з 19 липня в звичайному режимі.
2 лип. 2021

Ремонтні роботи

В дошкільному закладі проводяться ремонтні роботи з підготовки до нового 2021/2022 навчального року.
1 лип. 2021

Шановні батьки! Зверніть увагу!

Адміністрація закладу нагадує! З 01.07.2021 року по 16.07.2021 року в закладі призупинено освітній процес на час проведення ремонтних робіт.
29 черв. 2021

Нехай ще ми малята, та про Конституцію України маємо знати.

У дошкільному закладі відбулося тематичне свято «Нехай ще ми малята, та про Конституцію України маємо знати». Наші дошкільнята, маленькі козачки й козачата, співали, танцювали, змагалися у швидкості, спритності та силі.
23 черв. 2021

Звітування керівника

23.06.2021 відбулося звітування керівника закладу Лаврової Марини Василівни.