6 трав. 2021

З 11 травня учні 5-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні школи

Шановні батьки, педагоги! З 06 травня 2021 року поновлюються заняття у закладах позашкільної освіти. З вівторка, 11 травня 2021 року, учні 5-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні школи. Заклади дошкільної освіти та 1-4-ті класи закладів загальної середньої освіти продовжують працювати у штатному режимі. Поновлення традиційних занять пов'язано з переведенням до "жовтої" карантинної зони Харківської області рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
5 трав. 2021

Пасхальна розвага

05.05.2021 в дошкільному закладі відбулась пасхальна розвага. Діти усіх груп із задоволенням співали пісні, грали в народні ігри, малювали на асфальті, куштували смачні пасхи.
30 квіт. 2021

Аплікація "Великодній кошик"

Наближається свято Великодня. У цей день прийнято дарувати різні символічні подарунки. Багато купують сувенірів в магазинах, але найкраший подарунок, зроблений своїми руками. Разом з вихователем Оленою Валентинівною діти зробили чудовий Великодній кошик.
29 квіт. 2021

Міжнародний день танцю

Цього дня весь танцюючий світ відзначає своє професійне свято - театри опери і балету, сучасні танцювальні групи, ансамблі сучасного бального і народного танцю та інші, як професійні так і самодіяльни артисти, такі як наші талановити дошкільнята.
28 квіт. 2021

Пластілінографія "Великоднє яйце"

Діти старшої групи разом з вихователем Тетяною Михайлівною розмальювували писанки в техниці "пластілінографії".Працювати в цій техніці дуже цікаво і захоплююче, такий вид прикладної творчості розвиває дрібну моторику, уяву і фантазію.
27 квіт. 2021

Спостереження за квітами

Весна - прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду спостерігати за пробудженням природи, бачити красу навколишнього світу.
26 квіт. 2021

Заняття з розвитку мовлення "Всі професії ми знаєм і їх працю поважаєм"

На занятті у групі раннього віку діти не тільки отримали знання про працю людей різних професій, а ще вчилися правильно та чітко промовляти звуки.
23 квіт. 2021

Всесвітній день книги і авторського права

Сьогодні маленькі шанувальники книг, подорожуючи країною Читалією, виконували безліч цікавих завдань, демонстрували свої знання правил поводження з книгою, співали веселі пісні, читали вірші, згадували улюблені книжки.
22 квіт. 2021

Міжнародний день Землі

Сьогодні у всьому світі відзначають міжнародний день Землі. Діти молодшої групи намалювали коллективний малюнок "Квіти для нашої планети".
21 квіт. 2021

Заняття з ліплення у старшій групі

Діти створювали в ліпленні казковий образ. Вчились ліпити фігуру лисички, передаючи форму частин, їх відносну величину, розташування по відношенню один до одного. Вчились користуватися різними прийомами ліплення (скачування, розкачування, сплющування, прищипування, згладжування, відтягування).